Jump to content
Tokio

Монтаж на навигация в Акорд 8 ?

Recommended Posts

Знам за какъв филм става дума, но въпреки това съм решил да се вкарам в него. Моля, ако някой е правил тази конверсия да помогне със съвет, другото го мога. Акорда е 2009 г дизел, донора също.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си китайска андроид навигация. 300000 пъти по-функционална е от оригиналната на акорда,която е от далечната 2009. Имах китаец на бившата ми кочина бмв е90 и съм супер доволен от фунционалността.GPS-a не губеше сигнал никъде,дори и в най задрустените планински пътища.Може да закачиш задна камера,абе има пълната фунционалност като на съвременен адройд телефон.Всичко което можеш да правиш на телафона можеш и на мултимедията. Също така дислплея е с много по добра резолюция и е в буквален смисъл радост за окото в сравнение с оригиналния дисплей с резолюция на Темп 714 :D Аз даже се замислям дали да не махна оригиналната ми навигация ида си сложа пак китайска.Купуваш си универсална 7 "андроид мултимедия и посредством пластмасова рамка специално за акорд 8 я монтираш. Ето виж клипа. Рамка може да намериш в aliexpress. А за навигация бих ти препоръчал марка Erisin,те са най-добрите от всички китайски. https://www.ebay.co.uk/itm/Octa-Core-Android-8-0-2DIN-Universal-DAB-GPS-Stereo-Bluetooth-DVR-DVB-T-OBD-SD/263616598829?hash=item3d60c6132d:g:vkYAAOSwPcBbMLGn

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето в този клип може да видиш някой от функцийте на китайската андроид навигация в моето Е90.

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайска мултимедия няма да сложа никога. Попитах дали някой е монтирал оригинална. Моля модераторите да изтрият горните два поста. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 16.09.2018 г. at 12:41, Tokio написа:

Моля модераторите да изтрият горните два поста. 

Не е уважително спрямо колегата, който си е направил труда да ти помогне, особено в първия му отговор. Може да не е точно по твоя въпрос, но това:

На 16.09.2018 г. at 12:41, Tokio написа:

Попитах дали някой е монтирал оригинална.

не е написано в прав текст в първия ти пост в темата, а може да се отсъди само от контекста му.

 

Пък и написаното от него винаги може да е полезно за още някого.

 

П.П. Успех с филма - винаги все някой трябва да бъде първия! :)

  • Нагоре 2
  • Благодаря 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...