Jump to content
hahy

Втори ключ за колата

Recommended Posts

Днес си поръчах още един ключ от братски Шангхай :D защото на втория ми ключ няма дистационно, само копчета ама нема никой вътре и ми се ще да има един ей там за страх. Та... той все ще дойде до края на септември и как ще стане с обучението му? Някой да се е заинтересувал или да е правил такава шмекерия? Ще ходиме при ключар да копират чипа за паленето, ама дистанционното? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай по този начин:

 

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно нищо различно от другите коли, което е добре :) 

Само чипа наключар да презапише. Като дойде ще пиша какво е станало (ако стане) :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглдах целия интернет на планетата, попаднах и на записване на транспондера на ключа с x431 idiag и силно се чудя дали ще се получи, има го софтуера в апстора в епъл и в гугъл .. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се получи , но ти трябва ПРО версия на софта , да си платиш за Хонда софта отделно + адаптера .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе гледам че с x431 Launch Pro3 16 пинов се случват нещата, с неговия сериен номер и едно листе с активиращ код за софтуера се регистрира и ти отключва програмата, а сама тя е напълно свободна за тегнеле. В пловдив sklad66.com го имат, ще им звъня да видя каква му е цената и в какъв комплект го продават. Имат пълен набор с кабели и преходници на една сума.... дето ... гръмни се. Ако само хуйнята я дават без куфара с листето с паролата мисля да инвестирам. 

https://sklad66.com/cms/Easydiag-X431-PRO3.html ----> е за тва съм наострил ушите 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...