Jump to content
granik

Смяна на амортисьори

Recommended Posts

Здравейте! От известно време HRV-то взе дасе люлее на пътя ,като лодка. Много неприятно. Мисля ,че е от амортисьорите. Може ли някой да ми каже горе долу, колко излиза покупката смяната на всички амортисьори и да препоръча някоя марка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 6.08.2018 г. at 13:43, granik написа:

Здравейте! От известно време HRV-то взе дасе люлее на пътя ,като лодка. Много неприятно. Мисля ,че е от амортисьорите. Може ли някой да ми каже горе долу, колко излиза покупката смяната на всички амортисьори и да препоръча някоя марка.

Минах от там със смяната на амортисьорите,при мен имаше и някои друг тампон по окачването отзад,оплакването отзад беше,че много подскачали чак ми се качват на главата,смених със по евтин вариант ,,Монро газови двойно действащи около 100лв бройката,сега вози по хубаво отзад да не забравяме,че харвито си вози твърдо .... тука в форума карат и със амортисьори  каяба по скъпи са предполагам и издръжливи,моите бяха изпуснали на 50% ... при висока скорост над 120-140 моето оплакване беше по бабуни не можех да е вкарам в пътя,за това хубав сервиз и сменяй всичко което не е добро ...успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...