Jump to content
MNED

Автоматично вдигане на прозорци

Recommended Posts

Здравейте,

Купих модул от алито за автоматично вдигане на прозорци, но нещо имам трудности с връзването му.Някои монтирал ли е досега нещо подобно.Следвайки схемата ми гори бушон.На снимките се вижда самата схема за вдигане и сваляне за по лесно показвам само за 1 прозорец.Свързал съм жълто/бял за позиция 1 и само жълт за позиция 2, но така гори бушон на стъклото.Жълт на позиция 1 и директна маса на позиция 2 вдига стъклото както трябва.Всички връзки са на буксата преди управлението на шофиорската врата и тестовете са правени с управлението закачено.Модула е замерен и пуска само + по жълт кабел(предполагам че ги върти по което да пуска + жълт или жълто/бял за вдигате или сваляне на стуклото).Ако е така трябва ли да свържа позиция 2 с постоянна маса и ако е така няма ли да попречи на нормалното функциониране на мотора при команда от фабричния модул на колата?Мерси.

IMG_20180724_125511.jpg

IMG_20180721_155601.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

закачи модула и премери например на вдигане трябва на жълта бяла да е + а на жълта -   след това на сваляне трябва да трябва да се обръща поляритета,ако не е така модула няма да стане

Редактирано от todor88

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Премерил съм го не е така пуска само + явно се очаква че минуса е постоянен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При всички японски "+" е постоянен а се комутира "-" така че,през междинно реле...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...