Jump to content
Markony

Проект номер 2 -рибарски автомобил

Recommended Posts

Да.спирачките винаги са ми важни. Знам ,че като съм пипнал навсякъде,те ще ми се отблагодарят...

• Upvote 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Маркони!

От спирачки и гуми пари не се пестят!

• Haha 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като каза пестене на пари....и за другите работи не се пестят.Цифрите скачат главоломно :) За съжаления празниците свършиха и сега единствено уикендите ще се движи проекта...

Новогодишните подаръци почнаха да пристигат един по един и е редно да влязат вътре...Днешния материал е само за шофьорската врата. Дано ми стигнат 3 дена :)

Положението е плачевно..Гола ламарина,за радост без грам ръжда.Идва точно навреме при батко :)

Всичко излиза внимателно навън...пантографа ,ел. механизма ,бравата и ключалката се измиват и се обслужват с правилните греси и масла.За целта се прави бърза консултация по телефона с ключаря на форума :).Системата за миене на вратата от вътре е малко странна ,но няма да се смеете.Навън е -10,а аз искам да мина с Меглио навсякъде..

Естествено зъбчето за връщане на бравата е счупено ,но се оправя по най-лесния и надежден начин  на света :)

После се разоборудва едното от гумените уплътнения и се прави подготовка за боядисване и обработка.След антикора ,се демпват и щангите и кабелите...всичко,което може да трака,дрънка ,хлопа,звънти  и т.н.

Новите бебчета са на последните снимки.Ако някой иска ще направя клип със стоковата музика преди и след ...

IMAG3991.jpg

IMAG3994.jpg

IMAG3995.jpg

IMAG3997.jpg

IMAG3999.jpg

IMAG4004.jpg

IMAG4006.jpg

IMAG4007.jpg

IMAG4019.jpg

IMAG4020.jpg

IMAG4024.jpg

IMAG4025.jpg

IMAG4009.jpg

IMAG4011.jpg

IMAG4012.jpg

IMAG4013.jpg

IMAG4016.jpg

IMAG4017.jpg

IMAG4018.jpg

Компонентите са избирани с доста четене и гледане на ревюта,като след това ще има и доработки,но всяко нещо с времето си.

• Like 7
  • Upvote 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.