Jump to content
Mosholov

Не ми дава да кача снимки в Продава раздела.

Recommended Posts

Не ми дава да кача снимки в раздел Продава Хонда - пише ми да се обърна към вас. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия проблем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докладвай въпросната тема (мнение от нея) и ще проверим. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм си пуснал темата за продаване защото не успявам да кача снимки и знам че ще изтриете обявата веднага.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е чак пък веднага ... :D

Напиши я и докладвай, да пробвам през твоя акаунт.

 

Aaaaaa, а това що не го казваш. :)

Вие сте използвали 10 MB от своя 1 MB лимит за прикачване на файлове.

 

Сега как е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако знам какво трябва да кажа....:lol:.Опитах линкове от външни сайтове,прикачи.ком и подобни и не става.Утре вечер ще  опитам това което имаш предвид.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля за помощ.

Имам същия проблем, но в темата "Капкови проби на двигателни масла".

Нямам опция за прикачване на снимка/снимки от компа.

И аз сигурно съм надвишил лимита за прикачване на файлове :(?

 

ЕДИТ: Видях го. Пише: Вие сте използвали 401 МВ от  своя 100 МВ лимит за прикачване на файлове. Лошо.

Има ли начин/как да разреша проблема?

 

Редактирано от emod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поразгледай снимките в  emod>Моите Файлове.На всяка снимка има кошче.Ако сметнеш ,че нещо не е актуално вече търкай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хубаво е да прегледаме лимитите и възможностите на сториджа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Markony написа:

Поразгледай снимките в  emod>Моите Файлове.На всяка снимка има кошче.Ако сметнеш ,че нещо не е актуално вече търкай.

 

За съжаление нямам такива или са единични (малко) бройки, които няма да ми решат проблема.

Голямата част от снимките (да не кажа почти всички), които съм качвал и които са от съществено значение за изчерпването на лимита ми, касаят темите за маслата и капковите проби. Те не са само мои, а включват и такива на колеги (обработени капки). Изтриването на която и да било от тях би довело до "липси" в тези две теми, които са нежелателни (лично мое мнение). Не случайно качвам снимките по този начин (сигурен съм, че сте наясно :)) - предпочитам да се съхраняват в самия форум, , а не някъде "навън" :), за да не се окаже след време, че липсват.

Ако сме в затруднена ситуация със сториджа, ще започна на качвам снимките си чрез външен линк, независимо от негативите на подобен подход (поне аз мисля, че има такива).

Поздрави!

Редактирано от emod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на това мнение. Но ние даже апелирахме файловете да се качват при нас точно заради потенциални дупки след време в следствие от заминали хостове.

Старите теми изобилстват с доказателства.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги модератори,имам същия проблем с изчерпан лимит за качване на снимки.Какво правим сега,да трия старите (не че няма за триене),но ще останат някои теми без снимков материал и не биха представлявали интерес за никой.Писах на двама от вас,но не е прочетено още.:bye:

 

Нещо не се появява кошчето на снимките..?

Редактирано от JHM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох аз и отговорих,имай малко търпение.Не трий нищо....

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Увеличих мястото за качване на всеки не-новак на 0.5GB (спрямо сегашните 100MB), но ограничих големината на файл до 8MB - така всеки може да качва доста снимки, а ако е разумен и ги компресира, ще може да качва буквално хиляди :) Ако някой има специална нужда от повече място, за да споделя смислени неща - нека да пише в тази тема и ще дам допълнителни права, които позволяват качване на неограничено съдържание.

 

Сега имаше няколко клипа по 400-500мб, които премахнах, за да има повече място за снимки. Клиповете бяха с висока резолюция от телефони, за да се покаже някакъв паразитен шум или как се цъка някое копче. Надявам се това не създава неудобство - за споделяне на подобни клипове е много по-добре да използвате youtube. Така клипът директно се показва в темата вместо като "прикачен файл", който трябва да бъде свален в пълния си размер, за да бъде гледан... А когато е споделен чрез youtube, дори от телефона си може човек да прецъка 10те секунди, които го интересуват вместо да дърпа 400мб.

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега успях.Благодаря на екипа.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав сайт/приложение за качване и споделя на снимки във форуми е https://imgur.com/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...