Jump to content
Trapp

Honda accord 2.0 i-vtec 2006

Recommended Posts

Здравейте,на път съм да стана собственик на Хонда Акорд(2.0или2.4). Автомобилът ще се закупува от U.K. Прочетох за обръщането на фаровете,тоест преправката им. Ще се направи със сигорност,ще приложа линк към темата,ако може да ми кажете нещичко за колата.Единственото което е като минус е предната броня и си мисля че таблото свети в червено. Единствено ме интересува дали Хондата е след фейса(главно заради веригата). Благодаря за отделвното време.  

https://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201806157520158?advertising-location=at_cars&transmission=Manual&year-from=2006&price-to=3000&postcode=pr46xj&model=ACCORD&page=2&price-from=1500&make=HONDA&year-to=2008&fuel-type=Petrol&onesearchad=New&onesearchad=Nearly New&onesearchad=Used 

b.t.w. Ще ходя на оглед тази събота и така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото от фейса по колата е волана. Отвън цялата е преди фейслифта и това ме води на мисълта, че воланът е сменян. Плюс това виждам, че не е с ксенон, а има навигация. По принцип навигация имат само екзекютив моделите, които също имат фабричен ксенон. Също така, колата няма копче за VSA, което също говори, че не е фейслифт (само 2.4 мотора преди фейса има фабрично VSA). Според мен колата е сбирщайн, за да изглежда по-добре (интериорно имам предвид).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,много бързо ми се отговори. Пропускам я значи,надявам се скоро друго да излезе. Преди бях фен на Ауди,но се наложи да сменя марката,нещо Ауди се излага.Както и да е,там като пусках тема рядко ми се отговаряше адекватно. Та приятно изненадан съм,благодаря. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам я,дори е доата близо до мен,но е комби. Нещо ми е страмно,с тази задница. Има си всичко което искам. Имам 2 месеца още докато намеря някоя. В крайна сметка може да е и комби.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...