Jump to content
emonai

Cr v 3 Въпроси относно екстрите

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте, от вчера съм собственик на Cr v 2.0 150k. Падам си по екстрите и ми е тъпо, като не мога да потдкарам нещо. На първо време, от къде мога да си купя или сваля диск за навигацията, че има диск, но е за западна Европа. На волана има бутон за вдигане телефон, тайно се надявам да има функция свободни ръце, някъде по менютата намерих за вкарване на тел. номер, но имаше кодовете на държави в тоя списък не фигурира +359, надявам се, че ако сменя диска на нави-то може и да се появи.Въпреки,че не виждам bluetooth. Дилъра парадираше с" контрол на дистанцията". Но не усетих по магистралата да ми контролира дистанцията, /не че се бих оставил/ ТЯ да се грижи за това, но.... Учудва ме, че няма USB вход има някаkва  pc cart зад панела на дисплея. За дневните светлини си мислех, че като съм на auto ще си светнат дневните, пък там тунели, мрак и тнт ще си ги прещраква, е вчера съм карал без дневни... това да ми е било само нарушението!!! И, което не касае много софтуера, колата е швеицарка и отдолу по тръби носачи има корозия мога да го зачистя, но да ми препоръчате някаква химия след това за обработка и покриване? А иначе колата ме кефи на вървеж при положение, че слизам от зафира турбо на метан. А още нещо, че съм пълен лайк никога не съм си мислил, че ще се кача на такъв SUV. Мога ли да контролирам блокаж на деференциала и 4Х4. И още мнение за каква марка газов инжекцион да и сложа с оглед надежност и разход ? Ако има някъде описание на колата може да ми го пратите. Благодаря

Редактирано от emonai

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи отностно контрола на 4x4 не може.Тя сама като превърти предните гуми и си пуска задния мост.Отностно навигацията има тема във форума.Потърси я има най- новата карта 2018 за България,има описано и как се записва диска.Относно телефона и аз мислих че трябва да се вижда блутота,но уви не е така.Всичко става с гласови команди.Има серия от деиствия които ако изпълниш ти се появява блутота и се свързваш.Даже аз бях пускал тема за телефона,намери я в раздела CRV 3 има на БГ как се прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си взел софииската хонда на 19 900

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не Плевенската крайно 17600. Абе колата е пазена, но не е случила с втория собственик тоест Аз. Междодругото поръчах диск за навигацията от момчето от Ст. Загора. пастна точно/ показва и дупките по пътищата;). Ще потърся темата казваш гласови команди, е като си знам произношението може и кафе да ми сервира:lol:

Редактирано от emonai
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих, колегата е качил цялото описание на Български. Е това ще ми спести достта тъпи въпроси. И май трябва да се заема с по-сериозни неща, като например филтри горивен, въздушен и на купето. И проверка и обслужване на автомата / за първи път се качвам на автомат/ чувал съм, че са капризни и се чудя, къде могат да я проверят и евентуално масло и филтърчета???

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли линк колега към бг ръководството

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление линка го сжалих на сужебния комп, но сега съм в отпуск.. Виж темите на MARKONY той беше качил линковете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за линка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си използвам старата тема, за да попитам: Днес свалях клемите на акумолатора по други причини. После след вкарване кода на навигацията изкара текст, който беше нещо, като самодиагностика, но докато се усетим текста се смени, а не ми се вади пак акумолатора. Та питам как мога да стигна, до тоя текст без да рестартирам цялата система. Текста ми казваше, че предния лев сензор на парктроника е проблем-което си го знам, също, че не се открива антената / не я открива, защото съм я отвил, че с нея в гаража влизам, но ще излеза без нея/ И още няколко реда, но не смогнах да ги прочета. Дали е с комбинация от бутони или някакви други действия??? Търсих подобна тема, но не намерих. И още във връзка с антената, поръчах си от Китай перка на акула, дали навигацията ще работи адекватно с нея?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На въпроса ти какъв газов инжекцион  Романо е марката и за отговори на много други въпроси човека Markony' .Притежава 3ген има софтуер на Хонда слага газови и знае всяко болче на Хонда.

 

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав да е Markony, то си личи, че много разбира нещата и е готин човек. Но не може да го занимаваме с разни дренбни неща плод на нашите капризи. А за Romano-то сигурно си прав, аз с моята газова за сега проблеми няамам и '' скъпата" е като самолет. Особено, като предишната ми кола беше зафира тоурер на фабричен метан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...