Jump to content
rim

Жило ръчна спирачка

Recommended Posts

Здравейте,колеги! Понеже закачих задното дясно жило за ръчната спирачка , сега съм пред дилемата дали да купя ново жило неоригинално или втора употреба от някоя англичанка .Предполагам че ще пасне на автомобил с лява дирекция.Мой приятел ме посъветва да купя втора употреба понеже неоригиналните са ментета. Моля за вашите мнения.Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Погледни под коя седалка влизат жилата и е ти кажа да ли стават от "англичанка". Въпреки, че май могат да се въртят ляво дясно.

Редактирано от zmiata29

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сменял съм на Mazda жилата с нови не оригинални и не съм имал никакви ядове след близо 5 години експлоатация.

Мисля, че не тябва да се плашиш толкова от афтвермаркет частите. Просто не купувай най-евтиното и все пак да е с някакво доказало се заглавие.

Ново жило със прясна смазка в бронята и гъвкави здрави гумени маншони е далеч по-добра идея от употребявано.

А и не са някаква колосална цифра... гледам вървят между 30 и 50 лв. бройката

Редактирано от Glavanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Glavanov написа:

Сменял съм на Mazda жилата с нови не оригинални и не съм имал никакви ядове след близо 5 години експлоатация.

Мисля, че не тябва да се плашиш толкова от афтвермаркет частите. Просто не купувай най-евтиното и все пак да е с някакво доказало се заглавие.

Ново жило със прясна смазка в бронята и гъвкави здрави гумени маншони е далеч по-добра идея от употребявано.

А и не са някаква колосална цифра... гледам вървят между 30 и 50 лв. бройката

Не ми е за парите а за качеството.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...