Jump to content
nedjalko1

Аудио преходник 3.5MM Aux Player Cable Music Box за CRV-2 gen.

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Колеги някой, ползвал ли е такъв пеходаник, за да сподели мнение ... или ако има друг вариант за използване на AUX сигнала. 

Колата е с мулти волан CRV -2005, който искам да си запазя работещ.

crv-a.thumb.PNG.5a34e0c687c09df6867281d259bd378e.PNG,

 

Ето и самото CD

front.thumb.PNG.8975836e4b2b9cf41b87f9c032a834af.PNG

back.thumb.PNG.bf74ecf0c8209098db182a19af35b4d0.PNG

Редактирано от nedjalko1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм хвърлил око на това - Yatour. Мисля имаше тема по въпроса. Ама ще се оборудвам чак като свърши отпуската.

https://www.olx.bg/ad/yatour-honda-2002-2011-2-4-CID360-ID5j4WS.html#63869edade

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм с такова купено от алиекспрес за 30 лв. и си работи супер.

Събира се зад  самото CD, а кабелите съм ги извел в джабката. Има една малка особеност в записа на музиката - папките трябва да се именуват CD01, CD02... AUX и USB се превключват с бутоните в ляво от дисплея - "скан" и "А сел"

20170708_145110.thumb.jpg.27b1afe4a572b9e1fb1200ab77f97699.jpg

Редактирано от plambeto
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега дай един линк към твоето че искам и аз  да взема.До колкото знам обаче маи не работят на всички CD-та.Моито е със CD-та като на снимката на nedjalko1.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 9 часа, MNED написа:

Колега дай един линк към твоето че искам и аз  да взема.До колкото знам обаче маи не работят на всички CD-та.Моито е със CD-та като на снимката на nedjalko1.

Моето го поръчах от този търговец https://www.aliexpress.com/item/Car-Audio-Interface-MP3-USB-Data-Cable-8P-Connect-CD-Changer-SSD-SHSD-MMC-Card-And/32798497308.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d0g2Pza

Като го поръчвах струваше $19,19. Гледам сега цената е малко по-висока. И моето е със същото CD.

Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега взех си такова устроиство, но всеки път като изключа колата и спира да го засича и трябва да изкарам и да вкарам буксата наново.Нещо да не трябва да му се пусне кабел с постоянен плюс?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не съм преправял по инсталацията. Не съм имал проблем с незасичане и тем подобни. Само веднъж пробвах да пусна музика от телефона през AUX но нещо не се получи.  Като инсталирах адаптера го тествах със стария ми телефон (samsung) и работеше. Сега съм с някакъв Huawei и не ми е останало време да тествам къде е причината да не работи AUX-а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм явно моя е дефектен нещо ще трябва да го мъча нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@MNED , не си сложил в профила си каква е колата. На един приятел на Акорд 7 не тръгна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda CR-V II К20А4 LPG като теб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С каква флашка го ползваш. Мисля си дали не се бъгва от по-голяма флашка. Аз моето го ползвам с кард рийдъра от комплекта и съм му боднал една 4 гигабайтова карта защото такава имам свободна. Вътре папките съм ги кръстил CD01, CD02.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само AUX ползвам и нещо пращи мисля да го отворя да вида какво има вътре :D

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре колеги, що давате пари за глупости, вместо да хвърлите тея ОЕМ-ки и да боднете някво харно плеърче? :)

Конфигурацията е плеър + лайсна с ниша (ако няма) + адаптер за волана.

 

И най-евтиният марков флашкосвирец вади много по-качествен звук със стоковите колони.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само лаисната ми е по скъпа от този AUX преходник да не говорим за останалите неща.Оригиналното ми харесва на мен като се изключи Mode копчето на волана дето ми се вижда излишно или аз незнам как да го ползвам.Само променя чистотата ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MODE би трябвало да сменя режимите - CD, радио, AUX.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 13.11.2018 г. at 11:03, plambeto написа:

Не съм имал проблем с незасичане и тем подобни. Само веднъж пробвах да пусна музика от телефона през AUX но нещо не се получи.  Като инсталирах адаптера го тествах със стария ми телефон (samsung) и работеше.

Днес ми остана време да го тествам. Оказа се , чче звука от телефона е по-слаб. Обикновено слушам радио на 5-та степен. Като пусна телефона през AUX трябва да усиля поне до 10-та степен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 5 часа, dindin написа:

MODE би трябвало да сменя режимите - CD, радио, AUX.

При мен все едно сменя диапазон на честоти от 80 до 90, от 90 до 100 и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бяхме от един град можеше да пробваме да ги разменим и да видим къде е причината. Дали пък при фейслифта не е променен софтуера на радиото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да видя в упътването какво пише

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за спама. Има един лаф "ако не стане от първия път, прочети упътването" :D

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако можеш да ми снимаш буксата към радиото че от дърпане изтругнах кабелите и незнам на кои места са .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай, надявам се да се виждат добре.

IMG_20181124_134401.thumb.jpg.a74fe2118a0e37cea3b8b14c44ef3894.jpgIMG_20181124_134349.thumb.jpg.6cebb87d15e153ae95b2ee0017e39cea.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега неможах да си намеря същите пинове и накрая ги запоих директно към радиото.Сложих му една блутут флашка и набтах всичко зад радиото.Качеството не е каквото очаквах но става за тези пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...