Jump to content
nunezz

Задна пръскалка англичанка

Recommended Posts

Здравейте колеги. Потърсих из форума за моя проблем, но нищо не намерих. Въпроса ми е следния: как да сваля тавана за да сменя маркучлето на задната пръскачка? Понеже една зима чистих сняг с метла от тавана и отнесох пръскалката, хаха. Колата е Сивик англичанка. Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш уплътненията на задните и петата врата отгоре, двата пвц панела на задните греди, дръжките на тавана отзад, леко огъваш тавана надолу и имаш достъп до гнездото на пръскалката. Ако искаш да свалиш целия таван, продължаваш напред по същия начин. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам описаното от kvd74 като аз съм се справял два пъти без да свалям дръжките на тавана за задните пасажери ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-отгоре между вратата на багажника и тавана, там не е ли залепено? Всичко на щипки ли е? Как е захванато ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там тавана се държи от уплътнението. Сваляш уплътнението, сваляш и корите в двете страни отзад (те са на щипки), ако искаш и дръжките и сменяш пръскачката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах, благодаря на всички. Довечера ще я разхвърлям и ще пиша какво е станало! :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново! Много се извинявам, че не писах онази вечер... времето беше дъждовно и не можах да я разчовъркам...

Та сега да кажа, че всичко мина както ми казахте и стана много бързо и лесно. Благодаря на всички! :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...