Jump to content
galin_k

Подгрев седалки + подгрев огледала

Recommended Posts

Пичове някой слагал ли си е допълнителна екстра подгрев на седалките или огледалата? 

В книжката четох че има модели и с двете екстри, само че при огледалата мисля че имаш или подгрев или прибиране. 

 

За седалките бутона е изрязан и подговен до регулирането на предните фарове. Мисля че тази екстра си заслужава монтажа. 

 

Благодаря 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска съм се активирал от към менния - де трябва и де -не :D:D:D ... Tа да споделя и тука :) -за бутона - да, имаш отделелена заготовка/място, но почти е сигурно, че нямаш проведена инсталация, т.е. и за двете екстри, ще трябва да си набавяш всичко от-до, включително и релетата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, никой ли не се интересува от тази готина екстра? Дори и да се прокарва инсталация мисля че крайния резултат ще си заслужава! 

 

Или може алтернатива външна от метро, ама много на чичка ми бие :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка взех външно покривало за седалката с подгрев от Лидл. Изглежда добре, удобна е и топли много добре с две степени. Минусът е че е направена за шофьора и тъй като се вкючва в запалката няма как да се ползва още една едновременно. 

Иначе екстрата е супер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да е читава бройка. Моя опит с три такива е че не изкарват дори една зима:(

Късмет!

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 27.06.2018 г. at 20:26, galin_k написа:

Пичове някой слагал ли си е допълнителна екстра подгрев на седалките или огледалата? 

В книжката четох че има модели и с двете екстри, само че при огледалата мисля че имаш или подгрев или прибиране. 

 

За седалките бутона е изрязан и подговен до регулирането на предните фарове. Мисля че тази екстра си заслужава монтажа. 

 

Благодаря 

При мен е само прибиране на огледала,нямам подгрев на огледалата,доста хубава екстра ... ако имаше и подгрев щеше да е супер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам я тая екстра на ЦРВ-то ама нито съм я ползвал,нито мисля да я ползвам(само ми поти задните части).Безмислена е поне за мен.Виж за огледалата съжалявам че там нямам.

Редактирано от Stefan4eto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер екстра е, докато загрее парното е много яка! 

IMG_20181117_101628.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 17.11.2018 г. at 17:14, Stefan4eto написа:

Имам я тая екстра на ЦРВ-то ама нито съм я ползвал,нито мисля да я ползвам(само ми поти задните части).Безмислена е поне за мен.Виж за огледалата съжалявам че там нямам.

Баси кефа оказа се че имам подгрев на огледалата,запалих колата пуснах да размразява задния джам и докато си чистя колата от снега гледам по огледалата се топи снега,бутам ги а те греят ли греят.:D:honda:

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко! Това допълнително правено така ли? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Quote

Яко! Това допълнително правено така ли? 

Не оригинално и ако не пуснеш реотаните на задното стъкло може и да не разбереш с години че се включва от там и подгрева на огледалата. Според мен от тъпа икономия да не сложат отделно копче отХонда

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

    На  ХР-В подгрева на страничните огледала е отляво до  бутона за ел управлението на огледалата ,а на задното стъкло на Централна конзола.

Редактирано от pet71

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, pet71 написа:

...............а на задното стъкло на Централна конзола.

И при црв-то е там ама явно от едно копче има две функции,баси икономията.Ако не бях видял,че се топи снега по огледалата нямаше и да разбера,че имам подгрев.Днес приятел ми каза, че колите които имали ел.огледала имали и подгрев ,командващ се от този за задното стъкло.Викам на друг,че днес случайно съм разбрал за тази екстра а той ми вика-мнооо си смотан:D:D(понеже не съм знаел че се командва от копчето за задното стъкло).

Дано това е вярно и някой който си мисли като мен ,че няма подгрев след като няма и копче за това да се възползва.

Редактирано от Stefan4eto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега на всичките ми коли, подгрева на задното стъкло е заедно с този на огледалата. Не съм срещал досега да са разделени.

Преди много години, на старото ми пежо, съм си играл да пренавивам реотана на огледалото. Стана супер, изкара 12-13год. и все още бачка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...