Jump to content
stany681

Акорд 8ма ген.дизел.

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте,да си излея мъката.

Търся Акорд,комби,8-ма ген.,бензин,без забележки.И като няма такъв,, започнах да гледам дизели.Харесах един,бяла перла,единствена такава,в Мобилето,2010,швейцарка.Два пъти я гледах,на паркинга е ОК.Днес я закарах с платформа до Бултрако..И там -о,ужас.Ходовата част - тропаща рейка,задни дискове и накладки за смяна,един шарнир..Това-горе,долу е поносимото.Дойде момент за диагностика и колата не иска да запали.Онези се спекоха,звъним на собственика,и той не знае/не казва нищо по случая.Не знам как,запали и на 20 метра се размириса и разпуши..Пълна мизерия.Диагностицираха и накрая приемчика каза:Г-не,това не е Вашата кола.И четирите дюзи за тотал щета,турбината е ОК,ама какво от това.Хич няма компресия,и това че не пали,би могло да е по 4-5 причини,все сериозни и скъпоструващи.Нещо като 4000 лв.мин. за да се оправи това,което констатираха.Без сериозното,заради което не пали.Ужасно съм разочарован,щото колата много ми хареса.Пак търся бензин.Има една на Горубляне от миналата седмица,но е с много забележки вън и вътре...Трябва ми кола,а няма.

Редактирано от stany681

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търпение му е майката и в един прекрасен ще се появи и твоята кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! Съжалявам, че си ударил на камък с тази, но напълно подкрепям колегата над мен - не бързай, имай търпение, сама ще те потърси ;)

 

А щом вече си я водил на лекар, би било добре да споделиш разочарованието си в тази тема:

 

 

Това би помогнало на някой след теб изобщо да не си губи времето с тази кола. Сигурно си я видял, но една подобна на тази, която си гледал, има в Ямбол. Ако може да се нарече недостатък - това е, че е с ръчна кутия. Иначе изглежда добре на картинките. "Испанските" коли заслужават внимание. 

 

Комбинацията от дизайн на Акорд 8 и този бял цвят на мен ми харесва изключително много. Успех ти желая! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...