Jump to content

Recommended Posts

Здравейте !имам въпрос-изгоря ми габарита и като го сменях, майстора ми каза ,че ксеноните ми са започнали да отслабват, особено десния !Действителна свети по-слабо, но като цяло светят добре и ми се вижда че има още доста хляб в тях. но той започна да ми обяснява сума ти неща от които общо взето схванах само .че като ми отслабвал ксенона ми товарел уж системата по някакъв начин и било важно да се смени! така ли е или просто ме врътка да ми вземе пари? Мнения !? и още-каза ми, че трябвало всяка година да си правя профилактика на климатроника, дори да бачка перфектно !така  ли е според вас !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 5 часа, dinko12345 написа:

Здравейте !имам въпрос-изгоря ми габарита и като го сменях, майстора ми каза ,че ксеноните ми са започнали да отслабват, особено десния !Действителна свети по-слабо, но като цяло светят добре и ми се вижда че има още доста хляб в тях. но той започна да ми обяснява сума ти неща от които общо взето схванах само .че като ми отслабвал ксенона ми товарел уж системата по някакъв начин и било важно да се смени! така ли е или просто ме врътка да ми вземе пари? Мнения !? и още-каза ми, че трябвало всяка година да си правя профилактика на климатроника, дори да бачка перфектно !така  ли е според вас !?

 

За климатроника съм съгласен, а относно ксенона, няма как някой оттук да ти каже дали ти е за смяна или не без да ги види.

Ако познаваш някой, който си е сменил крушките с оригинални на скоро, отиди и сравни светлината.

Дали когато отслабва ксеноновата светлина почва да товари ел. системата, порвери какво казва гугъл...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак кажи и дали става въпрос за фабричен ксенон. При мен с афтърмаркет едната крушка почна да свети в нюанс биещ по-скоро към зеленото и ме дразнеше много. Като чух цената за 2 ксенонови крушки, свалих цялата система и си монтирах обикновени и не осветяват по-лошо.

 

За другото съм съгласен с колегата над мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчка на крушки d2s по-спомен ксенонови излизат около 30 паунда парчето, Osram от Англия и ти гарантирам, че нямат никаква разлика със заводските. Климатроника си е за ревизия, за препоръчване всяка година но така или иначе компресорчетата са си калпави, а и нищо не можеш да направиш по въпроса( впрочем можеш като не го спираш никога) :lol: . Ако искаш пиши на лично ще ти дам сайта. 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България цената в този момент е 64 лв с ДДС, налични в магазин на дребно.  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги! Имах същия проблем с ксенона( дясната крушка светеше по-слабо от лявата).Тъй като държа да имам перфектни фарове се изръсих малко повече парички (OSRAM Xenarc Night Breaker Unlimited) 116лв за 1бр.. Светлината е убийствена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да попитам какви са крушките на късите (лупите) на Хонда Акорд 7 ген 2005г? Интересува ме H1 или H7 са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...