Jump to content
Temo

Пера за чистачки на 9-ката

Recommended Posts

Здравейте колеги! Предполагам, че на някой вече му се е наложило смяна перата на чистачките. В книжката пише, че се сменят само гумичките на перата и е показано как става. Та мисълта ми е ако някой вече е сменял, да сподели къде се продават, защото по онлайн магазините намирам само с перата заедно. Масовите гумички за пера са по-тесни в захвата от нашите и не стават.

p.s В Бултрако не ми се пита, защото там "не познават парите" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си ги купувам директно от представителството тук, струват 18 евро комплект, че даже и те ми ги сменят, не че е голяма философия да си ги смениш сам. Има ги и в ибей за по 11-12 евро, но не си заслужава чакането и риска да дойде нещо което не е за твоята кола и да се разправяш после с връщане и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 13.06.2018 г. at 13:00, icko22 написа:

Аз си ги купувам директно от представителството тук, струват 18 евро комплект

Колега от кое представителство ги взимаш? Аз преди 3 месеца смених само перото пред шофьора на Ботевградско шосе и ме оръсиха 27лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не живея в БГ колега, представителството от което ги купувам е в Палма (Майорка, Испания). Явно на Бултрако курсът евро/лв е 1/3+, но като чета коментари на други колеги ползвали услугите им, това май им е най-малкия проблем.

Редактирано от icko22

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената само на перото (гумичката) в Бултрако Пловдив е 23 лв. за брой, без значение кое точно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...