Jump to content
David

Два въпроса относно сивик 5 ген

Recommended Posts

Здравейте колеги.Имам два въпроса относно сивик 5-та.Първият е как най-безопасно да си отлепя стъклото на стоповете,защото искам да махна пластмасата зад светлоотразителя за да светне стопа по цялата дължина.Вторият въпрос е има ли някво влияние фара на това как светат крушките тъй като си купих OSRAM h4 cool blue intense и по тези клипове в нета гледам че светат синкав цвят а при мен е жълтеникав,ако сте с такива или знаете как да изчистя фара може да кажете или ако съм в грешка и тези лампи така си светят също може да споделите.Благодаря предварително! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със стопа съм го правил на CR-V 1-ва ген '95-а. Няма отваряне. Рязах стопа отзад и го залепих с каноколит. Предполагам на Сивика е същото.

Същото CR-V го карах с Philips Cobalt blue, които изглежда да са същите като твоя OSRAM. Светеха си ярко бяло с много лек син оттенък. Не мисля, че фара е виновен (поне не чак толкова) твоите да светят жълто. Все пак можеш да пробваш с почистване. Фара, за разлика от "стопа", е лепен със силикон и се отваря с нагряване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 15.06.2018 г. at 7:38, Krasi-mir написа:

Това със стопа съм го правил на CR-V 1-ва ген '95-а. Няма отваряне. Рязах стопа отзад и го залепих с каноколит. Предполагам на Сивика е същото.

Същото CR-V го карах с Philips Cobalt blue, които изглежда да са същите като твоя OSRAM. Светеха си ярко бяло с много лек син оттенък. Не мисля, че фара е виновен (поне не чак толкова) твоите да светят жълто. Все пак можеш да пробваш с почистване. Фара, за разлика от "стопа", е лепен със силикон и се отваря с нагряване.

Стоповете ги отворих с нагряване,ама се набутах и взех стопове от хечбек и не стават на седан и се оказаха че са различни единия е по ярък от другия стъклата говоря,а и единия има два светлоотразителя в двата ъгъла а другия само в единия като нормалните.Относно фаровете добре ли е да напръскам рефлектора с някое спрейче никелово или само да ги изчиста хубаво и да полирам евентуално стъклото от вътре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм пръскал рефлектори със спрей и нямам представа, какво ще се получи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...