Jump to content
Velio13

Сервиз за хонда в Стара Загора

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Приятели знаете ли някой добър майстор (сервиз) за Хонда в Стара Загора. 

P.S. Доколкото знам официалния сервиз на Хонда в Ст. Загора е с отнет лиценз.

Редактирано от Velio13

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти си щастливец.IMI ти е на една ръка разтояние.Ползвам  услугите на сервиза от 5 години и всяка една намеса на Венко не ме е предавала до сега,а те бяха доста сериозни.

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
На 17.05.2018 г. at 15:37, Velio13 написа:

Приятели знаете ли някой добър майстор (сервиз) за Хонда в Стара Загора. 

P.S. Доколкото знам официалния сервиз на Хонда в Ст. Загора е с отнет лиценз.

 

 

Аз не знам да е с отнет лиценз, работи си нормално! Ако имаш нещо по-сложно за оправяне отивай там, да не стане като моята работа... А ако все пак не искаш там, отиди в Сузуки, при Драгомир Тонев, също е добър!

Редактирано от bahamonde

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми предстои да ходя в Ст.Загора при тях, но като се обадих да питам за смяна на масло на скоростната кутия ми казаха, че в момента нямат наличност ии може би идната седмица ще има дойде пратката. Малко се зачудих как в самия сервиз на Хонда нямат масло за автоматични кутии, но както и да е. Чувал съм, че са добри :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходя при Венко, още откакто бяха в неугледния сервиз в кв.Самара (някъде от 2002-ра по спомен) и му имам пълно доверие. За мен няма значение дали сервизът е "лицензиран" или не - това дори понякога е в ущърб за цената, която плаща клиента. И не знам дали Бултрако не са им поискали едни пари за "лиценз" или са имали проблем с това, че IMI предлагат и алтернативни части освен оригиналните. По мои наблюдения от близо година сервизът в Бургас също не фигурира на картата на honda.bg, както и във Варна има един пустеещ шоурум на фирма с отнет лиценз. За ЮбиКо почти съм сигурен, че нямат лиценз и те.

 

Дали Хонда най-после ще си сменят дистрибутора в БГ или ще си я караме все така...

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В Бургас никога не е бил официален сервиз.А от скоро до колкото разбрах искат да му забранят и да се представя като Хонда сервиз предполагам от Бултрако

Редактирано от dindin
Предходно мнение не се цитира. Никой не ги чете тея коментари ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...