Jump to content
todor88

Въпрос за фаровете

Recommended Posts

Здравеите,на няколко чужди форума попадам с информация за смяна на фарове от англииски тип към европеиски.Някои има ли информация възможно ли е обръщане по някакъв начин на тези фарове.Прочетох в тема от франция че диларите правили нещо със фара през отвора на крушката и ставал за англия и обратно,но как що кво никво инфо няма.Ако сте имали достъп до свален фар и сте забелязали да споделите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам комплект фарове свалени от мойто ЦРВ, ще погледна в понеделник

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ръчно подвижна пластина която от английски става европейски стандарт.Демек така    \___  го сменят така   ____-----   Само че е няма във всички фарове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля , че това е чел в чуждия форум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок благоратя Маркони ще изчакам да си кажеш мнението си,щото аз през лупата виждам една пластина която е така  ----____----  и си мисля че тя се мести къде ще е спрямо крушката е ще отразява или така ----____ или така ____----- но като е на колата не може да се види нищо вътре, а съм наумил да я регистрирам тези дни а пусто никои няма в нашия град с такава поне за пред кат да взема фаровете да я регна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше какво стана с пластините,че един комшия и той иска да регистрира една с десен волан?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами за момента нищо,нямам информация,колегата Маркони ми писа ,че като е свободен ще разгледа неговите свалените за да разберем може ли или не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

да ви кажа ,дайте на регистратор да ви оправи колата в КАТ и няма никой нищо да каже за фаовете.

Моята е Англичанка,даже и предното стъкло ми беше пукнато горе в десния ъгъл.

Момчето ми регистрира колата и нищо не ми каза ,дали са му направили проблем.

По-добре да дадете 50 лв и да нямате грижа за тея фарове(поне според мен ).

Иначе и аз ще чакам резултата с тези пластини ,че да ги оправя и моите да светят нормално.

Лека вечер на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва не се бях сетил,но устава въпроса как ще се обърнат,то за регистрацията и да мине но като карам и се размина с кола и като видя как му светя в очите ми е съвестно,а и на мен самия не ми свети достатъчно добре,не осветява където трябва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 5/24/2018 at 23:22, kuki80 написа:

Здравейте,

да ви кажа ,дайте на регистратор да ви оправи колата в КАТ и няма никой нищо да каже за фаовете.

Моята е Англичанка,даже и предното стъкло ми беше пукнато горе в десния ъгъл.

Момчето ми регистрира колата и нищо не ми каза ,дали са му направили проблем.

По-добре да дадете 50 лв и да нямате грижа за тея фарове(поне според мен ).

Иначе и аз ще чакам резултата с тези пластини ,че да ги оправя и моите да светят нормално.

Лека вечер на всички

В Европейските модели със сигурност е няма тази подвижна пластина понеже в момента имам такива отворени и разглобени.За Английските не знам ако може снимай през капачката където се сменя крушката.Там трябва да се види нещо като лост че. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...