Jump to content
zzfz98

Дистанционното за централното спря да работи

Recommended Posts

Дистанционното за центалното спря да работи изведнъж. Имам 2 китайски, които преди работеха и 1 оригинално, което не работеше като я купих и не съм го правил. Пробвах да разкача акумулатора, но без резултат. От ключалката централното си работи, багажника също. Какво да проверя преди да я закарам на алармаджия?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото, което може да направиш е да смениш батериите. Да не се окаже, че те са отишли. При мен оригиналното дистанционно спира да работи изведнъж като му падне батерията. След смяната всичко се оправя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от батериите. И двете дистанционни светят като ги натискам, а и ще е голямо съвпадение изведнъж да паднат едновременно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го имах същия проблем преди да разбера,че е от начина по който вадя ключа от боша.Когато извадя без да усетя щракване от вътре не светва плафона в купето и не сработва централното.Когато загасиш двигателя преди да извадиш ключа го размърдай съвсем леко малко за да усетиш изщракването

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже е автомат (не знам другите дали са така), трябва да натисна ключа навътре преди да мога да го завъртя и да го извадя. Ще пробвам и в двете положения. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На всички модели и генерации Хонда ключа се натиска за да отиде в крайно положение.

Различното при автоматика е, че не можеш да извадиш ключа ако лоста не е на Р и пали само на Р и N.

 

Ако не са батерии (все пак ги смени, нищо, че светят) - алармджия. Прекъснат кабел или повреда в модулите.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...