Jump to content
Тони Паскалев

Изпуска антифриза над 120км.

Recommended Posts

Колата е црв 1, в20в . Главата е след ремонт ,във градско каране няма проблем но на магистралата над 120км. Избива антифриз от долният маркуч ,около 100,150грама. Капачката на радиатора е нова оригинална. Няма мехури във разсширителният съд. След като изстине мотора и отворя капачката си е засмукала антифриз от разсширителният съд. Ако някой му се е случвало такъв проблем нека да сподели къде е проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 5/8/2018 at 4:27 PM, Тони Паскалев said:

Колата е црв 1, в20в . Главата е след ремонт ,във градско каране няма проблем но на магистралата над 120км. Избива антифриз от долният маркуч ,около 100,150грама. Капачката на радиатора е нова оригинална. Няма мехури във разсширителният съд. След като изстине мотора и отворя капачката си е засмукала антифриз от разсширителният съд. Ако някой му се е случвало такъв проблем нека да сподели къде е проблема.

 Нещо не ми е ясно май и на всички как така избива спукан ли е ако е така смени го,ако ли не как така избива ако е всичко здраво не би трябвало да се случи.

При мен имаше подобен случай само че с горния маркуч и да само когато загрееше при по-дълго каране имаше една много малка дупчица отдолу и от там пръскаше и за това не съм го видял този теч засякох го като беше свършила течноста в разширителния съд. Това е маркуча.

index.php 1.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Най накрая го хванахме теча , както при колегата микроскопична дуПбчица и само на голяма скорост прокапва. Голяма гнусотия.

Редактирано от dindin
  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...