Jump to content
hondacivic5

Прахосмукачка за кола - мнение?

Recommended Posts

Колеги, имам едно питане относно прахосмукачките за коли..надеждни ли са, вършат ли работа и дали са издръжливи? Като цяло струва ли си според вас покупка на прахосмукачка за кола? Един приятел има и много си я хвали, но така и не я показва как работи и ми стана интересно да си намеря и аз и се спрях на тази: https://4sales.bg/universalna-portativna-prakhosmukachka-za-kola-ikonomichna-s-adapter-za-220-v-2-nakrajnika-i-kontejner-za-bokluk-1617 - не е много скъпа, а и в момента е на някакво намаление.. струва ли си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това освен за трохи,за нищо не става,:lol: лично мнение.

  • Нагоре 1
  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, JHM написа:

Това освен за трохи,за нищо не става,:lol: лично мнение.

:D Ами аз рискувах и си я поръчах.. след като я получа и използвам ще ви напиша как се справя :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам на батерия. Като е заредена чисти добре и след 30 мин. употреба започва да отслабва... става, вършила ми е работа когато не ми се ходи до автомивката. Моята има и накрайник за бъркане в тесни места. Общо взето става за поддържащо почистване. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както по-горе колегата писа освен за трохи да обира за друго не става .За автомобилите трябват мощни големи прахосмукачки да обират от мокета и отвсякъде боклуците и прахта .Идвали са ми в сервиза всякакви за ремонт ,дори филипс за 200лв от тези мобилните не върши никаква работа -пробвал съм ги всички .Един руски тайфун от едно време -домашна прахосмукачка ,ще ви свърши много повече работа от тези портативните автопрахосмукачки за луди пари дето ги продават .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно с такъв "тайфун" оправям моята. Иначе кауфландска на 12 в. я върнах веднага след пробата. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, не очаквах да работи така прахосмукачката.. наистина :D Много си е добре, дори с едно зареждане можеш около 2 пъти да си изчистиш колата, то зависи и колко бързаш де :D Първото впечатление, което ми направи е положително, дано и занапред да си върши работата както трябва! :D 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата да направи едно клипче с прахосмукачката, която си е "купил".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...