Jump to content
todor88

Марка масло на коетода се доверя

Recommended Posts

Здравеите утре мисля да си взема масло за смяна,четох темата за маслата но ми е пълна мъгла и мисля че прекалено много се вманиачаваме на тема масла с тестове ,изпитания,снимки и тем подобни.Като марка съм се спрял на мобил но предвит това че в БГ вероятността да попаднеш на менте е 80 процента ме е страх да пазарувам тази марка.Та с две думи кажете каква марка,вискозитет и какво количество събира мотора.2.0 i vtech 2008 година.Извинявам се ако е поредната тема но не намерих поне такава информация.Предлагам и друго за в бъдеще една анкета или тема всеки пише марката от която е доволен и визкузитета.Така човек като влезне в темата може да добие представа набързо за изпитаните марки масла от първо лице.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и темата която търсиш.

Колегата ( Markony ) се е постарал доста, а на него му имам пълно доверие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз си писах с колегата,само на него се има пълно доверие ,защото като попрочетах темите в които е писал се разбира че е в час с много неща,Но на мене целта ми беше няколко човека да кажат например,аз карам с кастрол 5-30 и съм доволен няма дерт колата,друг да каже аз карам с 0-20 на мобил,те така,иначе темата съм я чел но никои не казва с какво кара и от кое е доволен.затова и предложих да се направи анкета,да се гласува с 5-6 наи известни марки и вискозитет,за да се знае като се влезне в темата с един поглен болшинството с каква марка масло кара и какъв вискозитет,Ако трябва да съм откровен това с тия сертификати,тестове,капки по сълфетки ми идват в повече,затова и попитах за конкретна марка.Масло съм взел вече благодарение на колегата МАРКОНИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...