Jump to content
Sign in to follow this  
zmiata29

Проблем с HDS/HIM диагностика

Recommended Posts

Ти и на контакт виждаш живи данни, само дето не мърдат много. :)

Ако натиснеш педала на газта например докато си на контакт все пак ще ти покаже колко се отваря дросела, но ламбди и други неща ясно, че няма как като седиш да диагностицираш.

преди 17 минути, goodybg написа:

Но ако трябва да се запали колата, тя програмата си казва

За определени тестове ще те подкани, вече не ги помня де...

Иначе подканя за изключване и даване пак на контакт - когато е нужно например да завърши дадена процедура. 

• Upvote 1

Благодаря и на двама Ви!@goodybg @dindin

Извинявам се , но имам още едно питане - може ли да се види датата на ДТЦ кода, когато се е случил фейлиъра?

Питам, защото имам няколко перманентни ДТЦ-та (те нулират ли се, предполага се че не, след като са перманентни, но все пак питам), например за основните светлини отпред, за ABS, Акумулатор, МИКУ, но си работят и на таблото няма постоянно светещ или мигащ индикатор. Бутона на ВСА също работи.

За фаровете възможно ли е да е от ДРЛ-а, който симулира функцията на лоста за светлините, и реално той не се ползва?

Благодаря на всички!

Edited by crown_bg

Хора, тъй като вече нямам хонда, беше насилстено отнета ми артиса 1 диагностика (тип али експрес), питането ми е следното:

Инсталационният диск не го намирам (беше пиратка както можете да се сетите), та някой би ли бил така добър да сподели следното:

1. HDS свален от замунда става ли ?

2. Някой би ли бил така добър да ми шерне (гугъл шеър примерно) софтуера да го изтегля ?

Благодаря предварително!

Преди 4 часа, GeorgiD написа:

Хора, тъй като вече нямам хонда, беше насилстено отнета ми артиса 1 диагностика (тип али експрес), питането ми е следното:

Инсталационният диск не го намирам (беше пиратка както можете да се сетите), та някой би ли бил така добър да сподели следното:

2. Някой би ли бил така добър да ми шерне (гугъл шеър примерно) софтуера да го изтегля ?

Благодаря предварително!

Сега с какво джиткаш?

Преди 5 часа, GeorgiD написа:

Благодаря предварително!

https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5461638 

Преди 1 час, Митко Йотов написа:

Сега с какво джиткаш?

Взех на баща ми е39 бензин комби ръждиво... 

Честно казано нямам желание за нищо друго това ме кара и носи до работа и обратно с климатик :)

преди 22 минути, docev написа:

Благодаря ти!