Jump to content
zmiata29

Проблем с HDS/HIM диагностика

Recommended Posts

Ти и на контакт виждаш живи данни, само дето не мърдат много. :)

Ако натиснеш педала на газта например докато си на контакт все пак ще ти покаже колко се отваря дросела, но ламбди и други неща ясно, че няма как като седиш да диагностицираш.

 

преди 17 минути, goodybg написа:

Но ако трябва да се запали колата, тя програмата си казва

За определени тестове ще те подкани, вече не ги помня де...

Иначе подканя за изключване и даване пак на контакт - когато е нужно например да завърши дадена процедура. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря и на двама Ви!@goodybg @dindin

 

Извинявам се , но имам още едно питане - може ли да се види датата на ДТЦ кода, когато се е случил фейлиъра?

Питам, защото имам няколко перманентни ДТЦ-та (те нулират ли се, предполага се че не, след като са перманентни, но все пак питам), например за основните светлини отпред, за ABS, Акумулатор, МИКУ, но си работят и на таблото няма постоянно светещ или мигащ индикатор. Бутона на ВСА също работи.

За фаровете възможно ли е да е от ДРЛ-а, който симулира функцията на лоста за светлините, и реално той не се ползва?

 

Благодаря на всички!

Редактирано от crown_bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, тъй като вече нямам хонда, беше насилстено отнета ми артиса 1 диагностика (тип али експрес), питането ми е следното:

Инсталационният диск не го намирам (беше пиратка както можете да се сетите), та някой би ли бил така добър да сподели следното:

 

1. HDS свален от замунда става ли ?

2. Някой би ли бил така добър да ми шерне (гугъл шеър примерно) софтуера да го изтегля ?

Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, GeorgiD написа:

Хора, тъй като вече нямам хонда, беше насилстено отнета ми артиса 1 диагностика (тип али експрес), питането ми е следното:

Инсталационният диск не го намирам (беше пиратка както можете да се сетите), та някой би ли бил така добър да сподели следното:

 

1. HDS свален от замунда става ли ?

2. Някой би ли бил така добър да ми шерне (гугъл шеър примерно) софтуера да го изтегля ?

Благодаря предварително!

Сега с какво джиткаш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 5 часа, GeorgiD написа:

Хора, тъй като вече нямам хонда, беше насилстено отнета ми артиса 1 диагностика (тип али експрес), питането ми е следното:

Инсталационният диск не го намирам (беше пиратка както можете да се сетите), та някой би ли бил така добър да сподели следното:

 

1. HDS свален от замунда става ли ?

2. Някой би ли бил така добър да ми шерне (гугъл шеър примерно) софтуера да го изтегля ?

Благодаря предварително!

 

 

https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5461638 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Митко Йотов написа:

Сега с какво джиткаш?

Взех на баща ми е39 бензин комби ръждиво... 

 

Честно казано нямам желание за нищо друго това ме кара и носи до работа и обратно с климатик :)

 

преди 22 минути, docev написа:

 

Благодаря ти! 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги купих HIM HDS от алиекспсес но кйтаеца го прати без инсталационен диск от къде мога да изтегля софтуер.Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...