Jump to content
Unreal_man

ВНИМАНИЕ!!! Тампони Амортисьори Sachs!!!

Recommended Posts

Здравейте!

Искам да предупредя всички да имат едно на ум, при покупка на тампони за предни амортисьори на Sachs. Средната им цена е около 90-110лв парчето без отстъпка.  След смяната им, колата почна да трака зверски! В движение звукът е ужасяващ! Монтирах и амортисьори на тази марка, но за сега не мога да дам мнение. Първо трябва да елиминирам тези звуци.sachs.thumb.jpg.d79f7541af456e48e48481c5e450f207.jpg

 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото важи и за тампоните на Kayaba. Смених ги миналата година (заедно с лагерите), понеже на старите гумата беше понапукана. Лагерите им не лягат плътно на тампона и тропането се засили. Свалях ги пак да ги проверявам дали не съм объркал нещо. Е, не ходят така нагоре-надолу като на видеото, но според мен пак са зле.

Ето и една  по-стара тема, в която е разискван проблемът.

П.П. Амортисьорите съм ги качвал на стенд и са на 72 %.

Редактирано от icko_stanev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След обстоен преглед установих, че новия тампон наполовина е кух. От долната страна където ляга стержена, около леглото няма гума, докато стария не е така. И при хода в едната посока леглото чука в корпуса на тампона. За жалост вече не мога покажа снимки, дадох ги за връщане!

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз дертове с тези тампони имах.  Свалих ги на втория ден и чакам рекламацията ми да ми предвижат.  Монтирах на старите и здрави оригинални тампони и за сега всичко е наред.   Амортисьорите поне бива ли ги ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега имаме съмнения,че проблема ми с пукането при завиване може да се окаже от новите амортисьори. То и това странно пукане беше причината за смяната на тампоните. Когато имам още информация ще споделя.

Някой да е слагал Тампони на Tenacity??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пукането по принцип би трябвало да е от лагерите, които са под тампоните. На предишната ми кола това беше причината да счупя пружина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип да, но в моя случай не е така. И със нови лагери  пак пука дори и  със нови лагери и тампони пак пука!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...