Jump to content
w630i

Газ БРЦ

Recommended Posts

Възможно ли е да се сменят инжекторите на газов инжекцион БРЦ с по-евтини на друга фирма производител примерно Фобос?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се сменят с други,сменял съм.Трябва да се сменят и буксите към инжекторите.След смяната,нова настройка!

А Фобос не произвеждат газови инжектори!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре си намери някой втора употреба, отколкото да ги сменяш. Инжекторите на БРЦ е най-хубавия компонент от цялата им система и обикновено карат доста преди да се скапят.

 

  • Нагоре 2
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 1.05.2018 г. at 8:29, jijane написа:

По-добре си намери някой втора употреба, отколкото да ги сменяш. Инжекторите на БРЦ е най-хубавия компонент от цялата им система и обикновено карат доста преди да се скапят.

 

За кои баш инжектори на BRC иде реч?

Това отнася ли се за инжектори BRC Alba?Те изглеждат май и по-зле от инжектори Rail/Valtek!?

http://gazeo.com/automotive/products/BRC-Sequent-Alba-affordable-reliability,article,8535.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според теб дали става въпрос за Алба-та, при положение че цяла рейка Алба е колкото цената на един от другите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Втора ръка инжектор от другите не е добро решение.Като поостареят,даже и да работят добре,започват да изпускат газ от посоченото със стрелка място!

BRC_Injector_INJECTOR_17.jpg

Редактирано от ivan_pop

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от там където е стрелката не съм виждал да изпускат, но между пластмасата на куплунга и металната част съм виждал и то не един или два. Имаха една-две несполучливи серии, дето изпускаха от там, но отдавна не съм виждал такъв. Той  се и ремонтира много лесно от този проблем, но разбира се е много по-лесно някой разбирач да ги смени всичките с някой боклучав рейл. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едни Barracuda - на хартия изглеждат добре. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те и не само на хартия изглеждат добре и бяха и много добре, ама нещо последните години ги развалиха, щото масово монтажниците дето ги монтираха тогава сега са се отказали от тях. Не знам причината може да е и финасова щото не са много евтини Баракудите. Аз също не бих заменил БРЦ с къвто и да е друг евтин вариант.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 7.05.2018 г. at 22:25, jijane написа:

Аз от там където е стрелката не съм виждал да изпускат, но между пластмасата на куплунга и металната част съм виждал и то не един или два. Имаха една-две несполучливи серии, дето изпускаха от там, но отдавна не съм виждал такъв. Той  се и ремонтира много лесно от този проблем, но разбира се е много по-лесно някой разбирач да ги смени всичките с някой боклучав рейл. 

Привет, как се ремонтира, имам два такива, IN03

175056388_163535948982810_347769593241956957_n.jpg

174293380_467770101138848_7892504275211120818_n.jpg

174523551_800047520643722_5927728333634583741_n.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...