Jump to content
MarYoMan

Проблем с прозорците!

Recommended Posts

Добър ден, имам Сивик 7ма генерация двувратка и от две седмици (от както стана топло) започна да ми прави проблем с прозорците. Първо стъклото на пасажерската врата отказа да работи. След което решихме, че е машинката със зет ми (и той е с Хонда) но не беше то. Т.к. с директен ток от акумолатора вдигнахме стъклото и машинката си работеше без проблем. След което след два дни всичко се оправи само. И така беше 10 дни до преди 3 дни когато пак стъклото спря да работи, но вчера се оправи отново и сега си работи. Но пък днес отказа другото, това на шофьора и към този момент то не работи. През тези дни махах бушона, откачих и замерих идващия ток във вратата и какво ли не? Та въпроса ми е дали проблема ми е в релето както си мисля аз и жегата да пречи на някоя спойка. Или може да е нещо друго? Мерси много предварително? 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво замери на кабелите, които са във вратата? Кабелите до пантите?

Редактирано от ruil4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен имаше такава история януари месец.Една сутрин паля ,тръгвам и по навик свалям джама -шофьорския ,стигам до където отивам ииии няма вдигане ,това беше в голям студ .Разглобих набързо вратата и свалих управляващата платка с копчетата .След няколко огъвания на платката копчето за вдигане захапа и го вдигнах-стъклото.После като се прибрах вкъщи свалих платката и я прегледах обстойно -нищо нередно видимо ,отпоих релетата и изненада -всички писти минаващи под тях окислени ,окъсяващи или прекъснати ,съединих наново всичко ,но главния проблем беше на 2 площадки правещи връзка с горната и долната страна на платката -двустранна е ,пуснах и там мостове,презапоих цялата платка за всеки случай  ,запойх пак релетата и от тогава всичко е окей с джамовете .Това беше в моя случай -провери дали и при теб не е там проблема .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...