Jump to content
crown_bg

Обща поръчка на Оригинални и Афтърмаркет части от AKR-Performance

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

От известно време имам желанието да пусна тази тема, и след като вчера обявих желанието си пред ръководството на форума и получих тяхното одобрение, пускам условията.

 

Няма минимална сума за момента.

Това е сайта: https://www.akr-performance.com/

Влизате, избирате автомобила си, търсите части по категории вляво, поствате линк/линкове с желания брой за съответната част, в съответната тема.

Имам директна връзка с мениджъра на магазина, така че преди да се пусне каквато и да е поръчка, наличността ще се проверява директно по тел.

На сайта може да има някои части със статус не налични, но това може и да не е така, обратното също важи. Имат голям оборот и адски много части, наличността трудно се отразява моментално.

 

Предлаганите части са само и единствено за Хонда и Акура. Частите които се предлагат са оригинални и афтърмаркет, не са боклуци.

Договорил съм 15% отстъпка, доставката е 39 Евро, за момента не могат да предоставят безплатна доставка, евентуално мога да говоря за по-ниска такава, но всичко зависи от това какви поръчки се правят. При евентуална поръчка тези 39 Евро ще са нищо, ако например се съберат 15-20 човека.

Тъй като 1% отива за форума, отстъпката става 14%.

Ако има достатъчно интерес, ще предоставя сметка и мой контакт.

 

Може да задавате въпроси, на който мога (въпрос) ще отговоря.

 

Ако модераторите сметнат, че темата все още не е за този раздел нека бъде преместена, докато стане годна за този раздел.

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да внеса малко яснота, след малко съвети от Маркони, наистина мисля че липсват подробности, и то важни.

 

От въпросният сайт поръчвам от 2г. и повече, и мога да кажа че частите не са какви и да е, а с много високо качество, именно затова цените са така високи. Не са китайски стоки с незнайно качество, а напротив.

Моето желание е да имат възможност съфорумците да получат достъп до истински части, интересни, някои и екзотични, на добра цена за предоставеното качество.

 

Има доста стоки, които са Импорт от Азия и САЩ, работи се директно с производител, фирмата не е прекупвач.

 

За да бъде всичко точно и чисто, моля всеки който ще поръчва да дава информация за автомобилът (марка, модел, генерация/година, ако са повече от 1) на който ще се ползва частта (особено важи за универсалните части), за да мога преди да поръчам да изискам потвърждение, че всяка една част е съвместима с автомобила за който се поръчва.

 

Този магазин е и тунинг сервиз, а не просто магазин за някакви части. Всички работещи в тунинг гаража там карат Ходни, така че когато има колебания за част, може да получим доста изчерпателна информация, т.е. могат да бъдат доста полезни. Никога няма да препоръчат част, просто за да я продадат, точно обратното ако няма да стане, и няма алтернатива, ще кажат просто че не става - казвам го за да се разбере че тези хора са коректни (Холандия е все пак).

 

Ако хубаво разгледате сайта, ще забележите че има и масла, не е казано че само части могат да се поръчват, всичко което го има на сайта може да се поръча. Избора обаче не е както с частите, по-малък е.

 

Поръчките ще се осъществяват по начина по който и останалите аналогични такива - парите се превеждат, след като потвръдя че са по сметката, пускам поръчката.

При пристигането им, се раздават или лично (за който е удобно), или с куриер за ваша сметка.

Обикновено доставката отнема от 5 до 10 работни дни, до сега никога не е пресрочвано над 6-7 работни дни (стига да са налични).

 

Отстъпка: 14%

Доставка: 39 Евро за цялата поръчка /разделя се между всички/

 

Цените са в Евро.

Курсът по който ще се смята е: 1.967 лв.

IBAN: BG72FINV91501016098080

BIC: FINVBGSF

Получател: Радослав Начев

Моля посочвайте никнейма ви във форума в платежното.

Тел. за връзка с мен: 0896 59 73 53

 

Няма как да променя в момента заглавието на темата, но когато ми се предостави тази възможност ще сменя заглавието да съответства на останалите общи поръчки, а именно съответният период в който може да се поръчва, и кога се пуска поръчката.

 

За да не бъда голословен, ето как изглежда една поръчка:

 

 

My AKR Order.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз ще участвам , други желаещи да ли ще има.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се интересувам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е хубаво, има още един колега който също се интересува, разпитва ме на лично за разни чарколяци и т.н.

С него общо ставаме 4-ма.

Аз бих се включвал в почти всяка доставка, с цел да допринеса за по-ниската цена на доставката, докато не дойде момент в който няма да има нужда от това упражнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, libol написа:

Някой има ли идея https://www.akr-performance.com/p/us-racing-vtec-controller-VC01 това, за какво точно служи?

 

 

Променя оборотите при които се включва ВТЕК-а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля модератор, или който има права, да смени заглавието като премахне датата.

Нека за сега няма такава, докато не се получат 1-2 поръчки.

В момента може би датата е подвеждаща за хора, които искат или се колебаят да вземат участие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей crown_bg,

 

интересувам се от изпускателен колектор Dorman exhaust manifold 4-2, Item number: 674-509: https://www.akr-performance.com/p/dorman-exhaust-manifold-4-2-674-509

 

Автомобила е Honda Shuttle, 1999, 2.3 vtec, двигател F23А7, рама: JHMRA3830XC203802

 

В сайта колектора е един и същ и за моя двигател (F23) и за предходния F22, който не е Втек. Обаче в 2 сервиза и една морга ми казаха че колекторите са различни за двата двигателя. Моля те за потвърждение от АKR дали колектора става за F23A7. Ако е ОК - поръчвам 1 брой.

Редактирано от peres
добавка на по-точна информация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@peres

Пускам питане за колектора, при отговор ще ти пиша отново тук!

Редактирано от crown_bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@peres

 

Колега имам потвърждение, че колектора става за Шатъл '99 2.3.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти crown_bg,

 

ето моята поръчка, когато кажеш - плащам.

 

1 брой X 173.00 евро - Dorman exhaust manifold 4-2, Item number: 674-509 , https://www.akr-performance.com/p/dorman-exhaust-manifold-4-2-674-509

1 брой Х 49.60 евро - Denso spark plug wire set, Item number: 671-4186 , https://www.akr-performance.com/p/denso-spark-plug-wire-set-671-4186

2 броя Х 8.70 евро - Ashuki air filter, Item number: H090-25 , https://www.akr-performance.com/p/ashuki-air-filter-H090-25

 

обща сума: 173.00+49.60+17.40 = 240 евро Х 1.967 - 14% = 405.99 лева

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@peres

Още 2-ма колеги ще се включат+мен.

Т.е. доставката ще я делим на 4, което прави по ~10ЕУР на човек.

На 18 Юни понеделник пускам поръчката, така че до петък тази седмица парите трябва да съм ги получил.

 

Ако има други въпроси питайте, няма проблем.

 

По-горе съм дал сметка, няма промяна в данните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Ето я и моята поръчка:

Energy Suspension stabilizer bar end links front - Red (€ 20,30 per set) - КЛИК

HARDRACE trailing arm bushings - OEM Style (€ 66,50 per set) - КЛИК

DNJ engine oil pan gasket (€ 10,10) (наличен 1 бр.) - КЛИК

Honda EGR valve gasket (€ 14,20)(наличен 1 бр.) - КЛИК

HARDRACE ball joints front lower (OEM style) (€ 49,60 per set) - КЛИК

 

Обща сума: (20.30€ + 66.50€ + 10.10€ + 14.20€ + 49.60€) х 1,967 = 316,10 лева  - 14% = 272 лева + 10€ х1,967 (транспорт) = 292 лева

Парите ще преведа утре.

Поздрави!

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сумата от @emod е получена.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам потвърждение от @peres и @sparky79, че парите са пуснати, така че Понеделник пускам поръчката.

 

Малко допълнително пояснение как се случват нещата:

Да кажа на бързо какво следва, пускам поръчката, ако има част със забавяне (изчерпана или в процес на зареждане или друга причина) веднага ме оведомяват, вариантите са 2 - пращат наличните, останалите когато станат налични се пращат за тяхна сметка, или чакаме всичко накуп. Аз винаги съм избирал вариант 1, най-добрият според мен.

 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@peres парите са получени.

 

Да отбележа и поръчката на колегата @sparky79 за да бъде всичко точно:

 

https://www.akr-performance.com/p/hardrace-stabilizer-bar-end-links-front-HR-7948

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@emod @peres @sparky79 @winsux

Колеги всички пари получих до Петък, така че пуснах поръчката днес направо.

Утре очаквам потвръждение, че всичко е налично (освен стелките), и че ще бъдат изпратени на време.

Стелките ще бъдат пратени, както е коментирано по-горе.

 

Ще пиша още един път, когато получа потвърждение че пратката е в транзит.

Редактирано от crown_bg
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес или утре ще пуснат доставката.

Забавянето стана заради 2-та Ашуки филтъра. Днес ще ги получат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчката пътува, без стелките :) .

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, по план на куриера трябва да пристигнат на 27 Юни, но тъй като няма да съм в София ще се разберем за първата седмица на Юли.

Надявам се да не ви е проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен няма проблем :thumbs1:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен също няма проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, включвам се и аз с:
 - Gates power steering pressure hose (€ 152,00)
 - AKR car mats (€ 25,00)

 

Части: 152 + 25 = 177€ х 1.967 = 348.159лв x 0.86 = 299.42 лв

Доставка: 39/5 = 7.8€ х 1.967 = 15.34лв

Общо: 299.42 + 15.34 = 314.76 ~ 315лв

 

Току-що ги преведох.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Частите са на лице, с изключение на стелките.

 

Нека, колегата който не е от София, да каже как иска да се процедира с предаването.

 

 

Държа да отбележа, че понякога когато има части, които ще се пращат по различно време поради неналичност, има възможност да се добавят допълнително части.

Разбира се, това е много рядко, тъй като е крайно не коректно спрямо АКР, затова само когато преценя първо ги питам, и ако може чак тогава се добавят артикули, което пести доставката за нас за тези допълнителни части.

 

Поради включването на колегата с маркуча+стелки, дължа на 4-ма Ви по ~2 Евро от доставката.

 

За стелките и маркуча ще оведомя допълнително, когато ги пратят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да обявя следната информация която засяга отстъпката ни:

 

От днес отстъпката ни върху Хонда Оригинални части (това са частите на които е изписано Хонда с червени букви), Мишимото и Скънк2 ще бъде 10%, а не 14% както до сега.

 

Защо?

Ограничава се вноса на Скънк2 и Мишимото заради ниски продажби (малко търсене, поради доста високите им цени), поради което се вдигат цените към дилърите (за по-малки количества), а оттам маржа става доста малък.

Хонда от своя страна вдигат цените си, заради промяна в цените на доставчиците им на сурови материали, което също сваля маржа на дилърите - това ми обясниха.

 

Всички останали остават не променени.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези, които мислят да поръчват, края на другата или по-другата седмица, ще се пуска нова поръчка.

 

Вече има 1 колега, който е сигурен, в по-горния пост, аз също имам какво да поръчвам, така че още 2-3 колеги ако заявят желание, ще пусна поръчката и по-рано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес взех моята поръчка. Всичко е точно и коректно. Благодаря на @crown_bg за отделеното време :thumbs1:. Поздрави!

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги до края на седмицата очаквам да пуснат стелките и маркуча.

Ще пиша когато това стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, допълвам моята поръчка с тези неща

https://www.akr-performance.com/p/blox-racing-drain-plug-set-magnetic-engine-and-gearbox-m14x15-BXAC-00405-6

https://www.akr-performance.com/p/honda-first-aid-kit-08Z25-9R6-600

Като се уточни доставката, ще ти пусна парите и за тях. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Надявам се последна промяна по поръчката ми - аптечката от последния линк ще е 2 броя

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, стелките и хидравличния маркуч пътуват от вчера още, но нямах време да пиша.

На 10 Юли е планираната доставка.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@_sa6ko_bs

3-ма сме, по 13 ЕУР на човек се пада.

Другия колега ще обяви поръчката си тук, скоро.

Редактирано от crown_bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Ще се включа в поръчката с това:

1 брой Honda oil filter (15400-RBA-F01) - 17,75 Евро * 1,967 - 10% = 31.42 лева - ТУК

1 брой Honda valve cover gasket (12341-P2A-000) - 19,40 Евро *1,967 - 10% = 34.34 лева - ТУК

1 брой Ashuki air filter (H090-01) - 7,30 Евро*1,967 - 14% = 12,34 лева - ТУК

1 брой Ashuki rear wiper blade 375mm - 3,30 Евро *1,967 - 14% = 5,60 лева- ТУК

Общо = 84 лева + 13*1,967 (транспорт) = 110 лева

 

Ще се постарая да направя превода на сумата в рамките на деня.

 

Поздрави!

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@crown_bg

Направен превод чрез EasyPay.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, поръчката е пусната.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@_sa6ko_bs @emod

Колеги някои от частите ще са налични до средата на седмицата, а останалите до края на седмицата, затова ще ги пратят в Петък.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен лично няма проблем! Благодаря за инфото :thumbs1:

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...