Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,

Преди два месеца някой ме зарадва с обърнато и отчупено шофьорско огледало. Аз, спокоен, че има каско, си заведох щетата и след двумесечно чакане тази сутрин ми съобщиха, че те такъв дзвер нямало в цяла Европа и не можели да ми сменят счупената конзола и стъкло с нови такива. Питането ми е: Възможно ли е да се постави на Джаз 2003-та огледало от фейслифтовата версия, т.е. дали буксите са един и същ стандарт? Че мигачът на огледалото няма да работи, хич не ми е проблем... Надявам се и в монтажно отношение, японците да не са прилагали изобретателност и да са променяли крепежа към вратата. 

Поздрави,
RustyGun

Редактирано от RustyGun
правописна грешка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В гугъл излизат много огледала.

Изпратих ти на лично първият резултат който ми излезе!

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията! Вече бях потърсил заместител, но въпросът ми е чисто технически - буксата на огледалото, закрепването към вратата на огледало от фейслифтовата версия дали се различава от преди фейс-а? Друг е въпроса, че за кола на 14-15 години няма вече налични огледала за подмяна с обогрев - Бултрако ми заявиха в прав текст, че такава част нямало в цяла Европа... защото не бил в моя цвят! В момента чакам да доставят в различен от на колата цвят, защото възможността да монтирам китайско огледало без обогрев не ми се нрави. Повечето служители са блажено незаинтересовани да си вършат работата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На един познат му сложиха миналата година, черни пластмасови небоядисани, така и не ги боядиса, а и не изглежда зле. Вързват се с черните бъмпери. :)

Мисля че ги взима от някакъв сайт, ще го питам.

 

Тук има само че грундирни

 

http://www.avtosklad.bg/огледала/honda-jazz-2002-3-2008-10#menu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...