Jump to content
yopesa

Лампа за ръчна спирачка - при вас така ли е

Recommended Posts

Здравейте ,имам въпрос. Карам Х-рв 2001, дълга база, 4х4, 105кс. въпросът ми е относно лампата за ръчната , светва само когато дам на контакт при опъната ръчна и изгасва след секунди заедно с другите лампички по таблото ,преди запалване , при работещ двигател на място дигам-свалям ръчната , лампата не светва повече ,не мисля че така са направени , когато я купувах , забелязах че лампичките за АБСа и Айр бега също не светят ,питах тук-там ,закачваха я на компютър и ми казаха че тези лампи са "загасени умишлено", Абс сът не работи , но Айр бега бил изправен ,може ли от тези "магарии" на предишните  собственици в Бг да е това с  лампата за ръчната. Колата е повече от 10г в България , аз мисля че съм трети собственник тук. Извинявам се за простоватите обяснения , колите не са ми силната страна. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да таблото ти е омагьосано.Лампата на ръчната си свети винаги,включително е аварийна лампа ,за свършила спирачна течност.Има си датчик за ниво в казанчето и пали точно тази лампа ,когато течността падне.

Работа за 2-3 часа да ти се върне инсталацията от читав електротехник с познания по Харви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...