Jump to content
todor88

Как да свържа телефона

Recommended Posts

Имам ЦРВ 2008 с навигация, и гласови команди.Как да конектна телефона към колата.Правих няколко опита но като търся от телефона не намирам блутота на колата.Как се прави цялата процедура.Имам и бутони на волана за телефона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Имам ЦРВ 2008 с навигация, и гласови команди.Как да конектна телефона към колата.Правих няколко опита но като търся от телефона не намирам блутота на колата.Как се прави цялата процедура.Имам и бутони на волана за телефона.
В инструкциите /книжката/ на колата е описано. Ще трябва да и "поговориш" малко на колата :) всичко става с гласови команди.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това е ясно,но след като и кажа да PAIR , от самия телефон не намирам блутота на колата.все едно е спрян от някъде.Пък и книжката ми е на англииски и може да бъркам някоя стъпка,затова ако някои знае да каже как точно става

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 13 часа, todor88 написа:

А това е ясно,но след като и кажа да PAIR , от самия телефон не намирам блутота на колата.все едно е спрян от някъде.Пък и книжката ми е на англииски и може да бъркам някоя стъпка,затова ако някои знае да каже как точно става

Има инструкция за експлоатация на български в началото на раздела.Благородно ви завиждам.;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Митко Йотов написа:

Благородно ви завиждам.;)

За наличието на Bluetooth или за CRV-то? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър въпрос.За мануела на български.:)

Преди да взема Акорда бях решил да е ЦРВ 3 и близо  девет месеца ви чета тук и ви разучавам,и мога да каже,че ви познавам всичките индиректно и на повечето болежките даже.Но така стана,че излезе офертата за Акорда и ако я бях пропуснал щеше да е престъпление.Добър колектив сте.Вие сте главните виновници да има и Хонда в къщи.Иначе Акорда е екзекутив и ги има тези джунджурии.Влизам тук при вас защото от тук започнах преди една година пък и повечето неща са сходни с Акорда,всички се учим в движение.

Редактирано от Митко Йотов
  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа.. спокойно, много са почнали със Сивик  или Акорд, пък после се поправят  с CR-V :D.

  • Харесвам 2
  • Хаха 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много,сега вече след като го прочетах на БГ се светнах и днес или утре ще пробвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвано и работи,свързва се-благодаря,преди всичко обаче дадох да изстрие всички настроики пароли и телефони,след това си стана работата.:cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 4/18/2018 at 22:10, Митко Йотов написа:

Добър колектив сте.Вие сте главните виновници да има и Хонда в къщи.

Не "сте", а "сме". Форумът е виртуално общество, където всеки (трябва да) има своя принос. Иначе не става работата с изяви от типа на "отдавна не съм влизал, ама да ви питам нещо сега".

 

Иначе готина тема, от която и аз чак сега видях, че има ръководство, че последно само pair-нах телефона в CR-V-то, ама звук нямаше.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да опише стъпките ако не е проблем. Аз вече няколко дена не мога да де свържа с iphone. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, отскоро имам хонда срв 2008г.опитвам се да се свържа с блутут в Колата, но стигам до потвърждаване на паролата и нищо, моля за малко помощ.Благодаря за което.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми потвърди я де. Само, че от телефона отвори си личния телефон, виж където е изписал, че е намерил  блутута на колата- пише  Honda cr-v, пипни върху него/ ако си с тъч скрин/ и ще ти излезе клавиатура на телефона, където да зададеш кода, който си казал на колата. После те пита за името, повтаря го казваш " yes'' и тoва е . Скоро си сменях апарата, че се наложи да го декларирам на колата. Има неща, който и аз не ги проумявам: например, като набирам номер от телефона си, а съм в колата, блутута е сдвойл, заглушил е апарата ми, а не го чувам от колата. А не може всички набирания да ги правиш гласово през колата, че колата нещо не ми харесва акцента. Виж тея дето са запомнени в колата проблем няма. А и това, че не можеш да видиш кой те търси, което е тегаво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефона не вижда колата и затова спирам до паролата 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, купих си CR-V 2011, но не успявам да свържа телефона си. Прочетох темата (както и инструкциите), но не видях проблем подобен на моя. След натискане на Talk бутона при опит за коя да е от следните команди: Hands free link help, System, Phone set up или Phonebook - колата ми изпълнява други команди за климатика, CD-то, AUX менюто или вентилатора. Колата разпознава команди, но не тези които задавам. Случва се и след командата да не се случва нищо.

Работя с английски език от повече от 10 години и не мисля, че проблема е в произношението ми.

Някой имал ли е подобен проблем и ако да, ще съм благодарен, ако ми помогне.

Да не съм изтървал някоя стъпка за стартиране на свързването на телефона с колата?

 

Предварително Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 20.04.2018 г. at 21:15, todor88 написа:

пробвано и работи,свързва се-благодаря,преди всичко обаче дадох да изстрие всички настроики пароли и телефони,след това си стана работата.:cool:

привет колега, и аз имам същите дерзания, с iphone 13 и изобщо не го намирам тоя проклет bluetooth как го измъчи при теб?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 20.04.2018 г. at 21:15, todor88 написа:

пробвано и работи,свързва се-благодаря,преди всичко обаче дадох да изстрие всички настроики пароли и телефони,след това си стана работата.:cool:

колега, може ли и на мен тази инструкция? нещо не ми се получава с моята а имам същия проблем с bluetooth

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея как да накарам колата да говори на английски 😄.

Като натисна талк бутона и започва да говори на италиански, дали има някъде някакво ръководство как да се смени езика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...