Jump to content
vaskooo123

Преден тампон на двигател за 1.7 дизел

Recommended Posts

Колеги, предния тампон на двигателя е скъсан и трябва да се смени. Колата е 1.7 дизел фейслифт от 2004-та. Видях уж някакъв тампон в нета който е за сивик 7 дизел, но не стана (пробвахме го в емк-сервиз). Същите ми обявиха цена 280лв за оригинален тампон който излиза по рама и 20 дена доставка. Моят майстор каза че му предлагат 2 вида тампони - едните 90, другите 250лв. Пробвахме с тоя от 90 и той не стана. От Бултрако ми обявиха цена 360лв :) Какво ще ме посъветвате? От къде да взема оригинален и правят ли се още форумни поръчки? За последната година съм дал около 3500лв за ремонти по колата и не ми се дават още 300лв за някакъв тъп тампон.

4-вратите фейслифтови сивици същия тампон ли имат? Моята е с 2 врати и потърсих в cars.bg коли на части, но никой не продаваше тампона по една или друга причина (не им се разглабя колата защото е частно лице, на друг им бил пукнат, на трети вече продаден). Имаше само 5 на брой фейслифтови 2врати сивици. От преди фейса същия ли е?

Редактирано от vaskooo123

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! Някъде из темата бях писал за този тампон. За съжаление подмяната му е само с оригинален. На всякъде по каталозите и сайтовете пише, че тампона става за 1.7, но всъщност става за 1.7 бензин (d17) . Моя го взех от Хонда Стара Загора, т.е. Ай Ем Ай за 230 лв. с 2 седмици доставка.

Питах един пич в автоморга и ми каза, че всичките му коли идвали със скъсан преден тампон, така че едва ли е си заслужава втора ръка. 

Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звъннах в Ай Ем Ай, казаха ми 10-20 дена доставка и цена 250-256лв. Само че нещо не бяха много сигурни кой е тампона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли си приложението Autodoc от google play 54bdf0e37ecb56bdc74f07d0ecd31c04.jpg

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно изражение на това, което казах снощо. 

Ето снимки на оригиналния тампон с ОЕМ номер 50840-S6F-E02

DSCN0944.JPG

DSCN0945.JPG

DSCN0946.JPG

DSCN0947.JPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да правя реклама но моят го рециклирах преди 3 год. в Гуматрейд в Пловдив и не е мръднал,нямам и излишни вибраций.Потърси ги в нета.Знам къде се намират но нямам координати.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за снимките icko, доста доставчици ме питаха за точни снимки и нямах!

Чавдаров, на всички им излизат тези Yamoto, не само в autodoc, ама тампона не пасва :)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...