Jump to content
Николай Димитров

FR-V Аудио система

Recommended Posts

Привет,колеги!Взех да се оглеждам за нещо по-голямо от Сивика и съм се спрял на ФР-В модела!Автомобила ми допада както външно така и вътрешно,но имам един въпрос относно озвучаването му!На снимките по обявите забелязвам че колата е с 2 тонколони в предните врати и в някои екземпляри има и 2 пищялки отгоре на страничните колони..искам да попитам как се представя заводското аудио при наличието само на 2 говорителя,или има и други тонколони,които не забелязвам?Знам че за някои колеги въпроса може да се стори смешен,дори и леко тъпичък,но хич не обичам в колата ми аудиото да се чува все едно слушам от телефона!Благодаря ви предварително! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от моето аудио на FR-V съм доволен. Ако си тинейджър, предполагам, че изискванията ще са ти по-големи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха ами малко след тийнеджърските години съм вече..след 2-3 месеца правя 24..по принцип не съм някакъв маняк на тема музика,но обичам да си свири добре не да е някаква пародия на аудио система!В крайна сметка само с 2 тонколони ли е? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да си тинейджър за да имаш изисквания. Аз съм на 42 и винаги ще имам , докато не спра да чувам някой ден. Мен също ме дразни да се чувакато радиоточка. От заводско не може да се очаква много или по точно нищо специално освен ако не е премиум аудио като в някой луксозни маркии модели. Това е първото нещо което сменям като съм вземал и 2 те Хонди които съм имал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези модели, с пищялките на колоните, са основно при EXECUTIVE изпълнение. Явно са част от Premium Audio System при FR-V, въпреки че никъде няма подобен надпис, както е при Accord. Моята е такава и звукът е доста добър. Освен тях има две колони на предните врати и две в багажника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При EXECUTIVE нивото на FR-V звука е УБИЙСТВЕНО ДОБЪР при този обем кола! 

Не бях чувал по добро аудио във Ван! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...