Jump to content
borko 30

Мига лампата на имобилайзера

Recommended Posts

Преди няколко дена си ремонтирах стартера -смених четки и шалтер .От тогава насам като запаля и мига непрекъснато зеленото ключе на таблото ,за имобилайзера което е .Откачах няколко пъти акумулатора за по няколко часа -няма ефект.Колата пали ,но мига в движение постоянно това зелено ключе .Нищо освен стартера и акумулатора  не съм откачал ,събрах го и монтирах всичко както си беше ,но тази лампа не престава да мига ,преди мигаше за няколко секунди като извадя ключа ,сега като го извадя не мига ,обаче мига постоянно като карам.Защо прави така ,нещо допълнително ли трябва да се прави за да стане както преди това ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах тука някои майстори -викат тръгнал е ,карай така докато спре да пали ,после ще видим :blink: В Добрич много ги разбират хондите вече майсторите -затова само форума е спасението .Някой  препоръчват да се махне лампата -аз лично не го одобрявам .Какъв е всъщност проблема ,всe трябва някой да знае .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето тук намирам нещо подобно на твоя проблем и според човека (който си е решил проблема) се оказва, че е лоша маса на акумулатора. Или пък пробвай да стартираш с бутане (както е правил въпросният "нондавод" :)) за да не се окаже, че стартерът пък прави голям пад в напрежението и затова да дава грешка. То ти ще си прочетеш де...

Надявам се да помагам някак, 'щото грам не отбирам от такива работи.

Редактирано от user2
  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за бързата реакция user2 !Може би и при мен е нещо с масите -не знам коя точно ,пробвах като я пусна по наклон и запаля без стартер ,не мига лампата като карам ,при следващо палене със стартер пак мига .Ще прегледам кабелаците и пак ще пиша за резултата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Притегнах къде що видях маси и кабели изобщо в двигателния отсек ,от тогава стана повече от десет дена не е имало проблеми .

User2 ,едно голяяяяямо БЛАГОДАРЯ за помоща ти !!!Хубаво е че все още се намират отзивчиви колеги във форума като теб !

Поздрави на всички !

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...