Jump to content
Mironch0

Зареждачка за газ в отвора за бензин

Recommended Posts

Привет!

Търсих, но не успях да намеря някой, който да е сложил зареждачката на газ при бензина.

Ходин при един газаджия, но каза, че било невъзможно, понеже имало двойна ламарина от заден и отделно от багажника няма достъп до гърловината на бензина ... с други думи нямало начин :-(

Та има ли някой който е слагал за акорд 5-та серия зареждачката на газ, там където е бензина?

 

025333238.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има...след малко ще направя снимка да му покажеш на маистора.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става без проблем!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

20180304_170829.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... ееее м@@@@мка мууу ...... 

Значи ходих при едни и казаха, че няма как да се сложи там пълначка, понеже имало някакво двойно желязо и просто неможело, от там ходих при други, които направо се заеха да ми я слагат ... там малко онемях - питах ги дали им пречи това, че имало някакво си двойно желязо, а те - ми не, няма проблеми.

Та там, преди да ми я сложат, питах точно дали може да се сложи направо голяма пълначка и казаха - не, но все пак сложиха и сега като гледам, че има постана снимка направо с голяма пълначка се изяждам от яд .... еййййй *******

 

IMG_20180306_120500.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо нали все пак е зад капачката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, крайния резултат е на лице, сега оставя да си поправя бронята, че всичко почна, след удар от заде и невъзможност да си я сваля (бронята) заради зареждачката, винтчетата на която се бяха така размазали, че нямаха отвиване ... е и зейна една хралупа отдолу, но ще мисля вече начини за възстановяване на бронята ... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че са ти сложили малка. Аз заради голяма имам теч в багажника и ръжда около отворите, дори мисля да я сменя с малка! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на изработка.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

теч в багажника :o:wacko: ...

Иначе ме предупредиха, че ако си преместя зареждачката в отсека за пълнене на бензина, от газта, която се разплисква всеки път при махане на "пистолета", на 100% ще почнат наченките на ръжда :unsure: Но въпреки всичко за мене е по-добре там, отколкото на бронята или още по-зле, някой дупчели самото купе :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зареждачката която съм снимал е на колата ми от 2002г има няма 250000км наченки на ръжда още няма.....а разплискваща се газ е последното което ще причини ръжда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, росенKN написа:

Въпрос на изработка.

Вярно. Затова се още мисля дали да оправя моята или да я сменя. А иначе ръждата при мен не се виждаше, докато не я свалих, заради теча в багажника. Като слагат пистолета за газ силикончето се отлепя, ако не е хваната стабилно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...