Jump to content
Маббаа

Мирише на Съединител

Recommended Posts

Здравейте колеги, дойде време и да изпитаме  Харвито на 50 см сняг. Толкова ни наваля в Смолян.И като за 1 ден не изчистено на никъде и 12 процентов наклон. Излезна доста добре, пътя ни е страшно гаден  тесен и завой след завой. имаме и ес  участък   .Но ми замириса на  нещо неустановено. Днес  ходих до майстора, вика това е  съединителя и ще си мирише доста време. И въпроса ми е дали сте има ли такъв проблем. А иначе на 25, 30 см, из града се държеше  страшно, направо перфектно, нито превъртя нито усети  тези  сантиметри . 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така каза Майстора, изнася се един мирис от към мотора. На мен мие замирисвало на съединител и на Корса и на Зафира, и  например 2, дена мирише. А  иначе на Майстора му вярвам, нали той ми е прави. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тия 25-30 см дето си газил, най вероятно ти е замирисало на катализатор или нагарите около него, кал,гняс и всичко дето е полепнало по него, сега се е разкашкало от снега и после се е напекло - ето ти миризма. Сега очаквай и шумове около кардана,  че  между него и купето се събира лед и звука е стряскащ.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да беше , 25, 30.Газих си направо на 45 см Но все пак се успокои, щом  майстора го видя,а за леда отдолу, гледах я на канал. Нямаше много навара на лед.Но на прибиране карам около 50 м на полу съидинител , назад  и е намирисва малко. Иначе пере  та са къса. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма страшно, и моя на сивика си подсмръдква като го напъна. 
Ще померише, ще померише, ще намалее феродото, ще почне да буксува, някога и ще го смениш с едно Екседи американско/ японско и ще го хвърлиш с колата... 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото разправя и майстора. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 27.02.2018 at 20:02, Маббаа написа:

Така каза Майстора, изнася се един мирис от към мотора. На мен мие замирисвало на съединител и на Корса и на Зафира, и  например 2, дена мирише. А  иначе на Майстора му вярвам, нали той ми е прави. 

Като му  "ВЯРВАШ" на МАЙСТОРА   , защо  питаш ?  Май нещо   не му "ВЯРВАШ"  много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 3/10/2018 at 20:21, Japanese fever написа:

 

Това не е нормално.

Знам и какво да направя ? Ще си го карам докато забуксува. За сега няма такива намерения. Започне ли ще го излекувам . 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 10.03.2018 г. at 16:23, toto06 написа:

Като му  "ВЯРВАШ" на МАЙСТОРА   , защо  питаш ?  Май нещо   не му "ВЯРВАШ"  много.

Вярвам му, преди да отида на МАЙСТОРА писах поста.Ако не му вярвам няма да му доверя да ни облсужва 3 бр автомобили. А  и нали идеята е да се учим  и вземаме поуки от колегите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така както го четеш, вечерта става, на другия ден съм при Майстора, и другата вечер пиша поста. Все пак затова е Форум  да се обменя мнение. А на теб ако не ти връзва, знаеш какво да сториш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...