Jump to content
jordani82

Въпрос за старт бутон

Recommended Posts

Здравейте колеги, от известно време във алиекспрес наблюдавам един старт бутон и се чудя дали ще може да се постави на хондата защото така и така боша ми създава проблеми ще е идеалното решение,а и ме радва много.Това е линк към обявата, ако някой е запознат да даде мнение.Поздрави.

https://m.aliexpress.com/item/32798598443.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32798598443&gclid=Cj0KCQiAiKrUBRD6ARIsADS2OLn9sESi4FSRaQWLT9OZnkvSyypp7fXsAduGn8O1hfQBuV2HgDbSFWAaAtr4EALw_wcB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бих се доверил на този китаец. На моя му смениха пластините и засега е перфектен. Какъв е проблема при теб?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много трудно завъртам ключа,а ключа не е износен.И когато изгася двигателя и изкарам ключа не отчита че е изкаран и не сработва централното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре иди при някой добър авто-ключар за диагностика. Предполагам, че и при теб смяна на пластините ще реши проблема. Моят трудно влизаше и понякога засядаше в междинна позиция.

 

ПП: Правилният начин за гасене е - завърташ една стъпка (двигателят спира) и след това натискаш ключа навътре и завърташ до положение за изваждане.

Редактирано от MLK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време може би 1 год  и аз имах този проблем  направо заяждаше и не преминаваше от едното в друго положение смазах го и до сега нямам пробрем използвах масло което наливам в  двигателя топвам ключа и завъртам на третия четвъртия път тръгна да се върти в всички положения нормално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж за това не съм се сещал,а не цапа ли ключа после ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...