Jump to content
charli

DVD - навигация

Recommended Posts

Здравейте колеги,

ДВД плеъра явно ми е прецакан и не мога да си инсталирам навигацията.Нямам и достъп до менюто.

Ако може някой да съдейства - търся си ДВД.Няма много,а малкото ми ги предлагат със монитора за безумни пари.

Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема с твоето двд?? Дай подробности..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.

При всяко палене ми изписва следното : DVD Disc is not installed.Please insert the disc.

Когато вкарам диска ( имам оригинален и правен от фирма ) ми изписва : DVD Disc reading error please consult your dealer.

ДВД-то съм го носил на двама майстори.Първо имаше механичен проблем,а после се оказа че окото не се движи.Оправиха и двете неща и пак нищо.

Общото заключение беше,че оптиката е заминала.Търсенето на оптика и смяната не било по вкуса на майсторите - било трудно и повечето не се хващали на "хорото".

Това е.Сега си търся друго,ама........

 

Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, charli написа:

Здравей.

При всяко палене ми изписва следното : DVD Disc is not installed.Please insert the disc.

Когато вкарам диска ( имам оригинален и правен от фирма ) ми изписва : DVD Disc reading error please consult your dealer.

ДВД-то съм го носил на двама майстори.Първо имаше механичен проблем,а после се оказа че окото не се движи.Оправиха и двете неща и пак нищо.

Общото заключение беше,че оптиката е заминала.Търсенето на оптика и смяната не било по вкуса на майсторите - било трудно и повечето не се хващали на "хорото".

Това е.Сега си търся друго,ама........

 

Поздрави.

Обичайния проблем при 7-ма гернерация. окото..ново ДВД (Втора ръка :)), едва ли някой ще се наеме да ти го смени.

Редактирано от crown_bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяната на лазера не е проблем, проблем е намирането му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...