Jump to content
Niko86

Проблем със скоростите

Recommended Posts

Здравейте колеги 

Някой от вас имал ли е проблем със скоростите на Cr-v 2 генерация 2.2 i ctdi. Трудно се включват и изключват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, до сега никой не се е оплакал за такъв проблем, със скоростите при 2,2 i-CTDI - демек с дизелов двигател, но

при тези с бензинов двигател, имаше няколко оплаквания, но там скоростите са други.

 

Сподели първо, имаш ли спирачна течност в казанчето и в какво състояние е, евентуално има ли някакъв теч от помпите, къде ти отделя педала , усещаш ли боксуване в съединителя и  други неща които се сетиш ?

Пробвай да  я смениш тази течност и да обезвъздушиш системата, ако не се оправи , после ще го мислиш.    

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 11 часа, Emicha написа:

Не, до сега никой не се е оплакал за такъв проблем, със скоростите при 2,2 i-CTDI - демек с дизелов двигател, но

при тези с бензинов двигател, имаше няколко оплаквания, но там скоростите са други.

Благодаря за бързия отговор! Бях в сервиза на Омбре и каза че скоростната кутия масово дефектира при този модел. Ровеики се из нета не намерих нищо за това реших да попитам тук. Иначе днес един монтьор откри слаб теч от долна помпа на съединителя и си заложи главата че е от това. Вторник сменяме помпичката и ще видим какво ще става  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моята съм забелязал, че при студен мотор, трудно включвам първа скорост. Т.е. не, че не може да влезе, ама като тръгна да включвам и не влиза лесно както по принцип, а трябва да натисна малко повече и влиза, но няма никакви шумове, хръркане или нещо такова. За изключване не съм усетил да има проблеми. И това е само на първа и то като колата леееко се движи. Маслото съм го сменял преди 20тика хиляди с оригинално от хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...