Jump to content
ivan047

Кожен салон

Recommended Posts

Пичове кажете какъв препарат да използвам за кожения салон как се третира и на какъв период от време, благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3М ползвам Leather and Vinyl Restorer, супер е, веднъж месечно минавам. 1/2 литър е, но с 2-3 напръсквания минавам цялата седалка. Мисля, че за 20-на лв на година си заслужава. 

 

71qtRfeZljL._SY355_.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sano за кожа. Десет години го ползвам и съм много доволен. Продава се по големите супермаркети на цена около 10 лева. С него мажа всичко кожено. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ogi28b кожата лъскава ли седи или леко матирала след минаването с препарата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно при третиране с мазилото се матира, но после нали трябва да се забърше, след което пак лъсва.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, atoma написа:

@ogi28b кожата лъскава ли седи или леко матирала след минаването с препарата?

 

Поне при мен, става лъскава и цвета по-наситен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 2/12/2018 at 21:49, ogi28b написа:

На 3М ползвам Leather and Vinyl Restorer, супер е, веднъж месечно минавам. 1/2 литър е, но с 2-3 напръсквания минавам цялата седалка. Мисля, че за 20-на лв на година си заслужава. 

 

71qtRfeZljL._SY355_.jpg

 

Всички ли говорите за това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро лъскава, отколкото матова. Не го бърша с нищо. Пръскам, минавам с гъбата да се овлажни навсякъде и го оставям така да си попива. То даже не попива, ами по-скоро го избърсваш леко-полеко с дрехите. Ще пробвам и САНО-то, само да свърши това. 

 

Някой пробвал ли е това: product_10912.jpg

Редактирано от ogi28b

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето не е с пулверизация, а някакво кремообразно бяло мазило и се втрива в кожата, след което се забърсва. Марка не помня -трябва да проверя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За SONAX спрей някой може ли да даде мнение?

 

15320678691446015262637563730045.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сонакс на снимката не е спрей. Мляко е,и е много добро,кожата не пързаля от него и има приятен аромат. Не оставя петна. Малко скъпо,но си заслужава парите напълно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 9 часа, deltaplast.kk написа:

Този сонакс на снимката не е спрей. Мляко е,и е много добро,кожата не пързаля от него и има приятен аромат. Не оставя петна. Малко скъпо,но си заслужава парите напълно.

 

По-качествен ли е от Turtle Wax Luxe Leather или Nigrin?

Трябва ли първо да се почисти с нещо друго кожата или директно минавам с SONAX (или Turtle Wax Luxe Leather)? 

20180720_092202.jpg

20180720_092205.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го мажа моя стол със зелен търтъл, мазно - блажно, попива и лъщи. Дано поне да пази - не мога да кажа добро ли е, просто се мажеме .... и не мерише лошо поне 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отняколко години съм с кожа, първо купих сонакса, после търтъла, но не ми хареса и си взех пак сонакс. Цапам дебело и размазвам с микрофибър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка и аз взех SONAX-а (21 лв. от Metro). Вчера го и пробвах. Не мога да направя някаква разлика спрямо преди това, но дано поне съхрани кожата такава каквато е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, че повдигам толкова стара тема, но не е лоша, а нова за 1 мнение - няма смисъл да правя. 

 

Та имах едно шише Търтъл, днес го доизхабих за последно. Обаче не мисля, че бих го купил отново. Не беше скъп, 10-на лева беше, обаче не знам - от стоене ли, от какво - някак си след толкова време не е като хората. Да, маже там нещо, освежава, ама ароматът му е кофти. Май това с аромата стана лятото, като го беше напекла жегата и все едно се развали. 

 

Следващото ще си взема или Сано-то, за което стана въпрос по-горе, а може да пробвам и на Ма-Фра нещо. С млякото на 3-М нещо много ми се пързаля и не ме кефи, но поне пък вади чудесен аромат. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук е точния отговор, аз го ползвам от 14г. 

На 20.07.2018 г. at 13:40, deltaplast.kk написа:

Този сонакс на снимката не е спрей. Мляко е,и е много добро,кожата не пързаля от него и има приятен аромат. Не оставя петна. Малко скъпо,но си заслужава парите напълно.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...