Jump to content
rim

врата багажник

Recommended Posts

Здравеите! Интересува ме Хонда ЦРВ 2002г.на производство има ли централно на вратата на багажника или се отключва и заключва само с ключа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , всички имат. Дори и предният модел няма такива които да нямат. Електромоторчето вероятно ти е заминало освен ако не е някой прекъснат кабел . Но въпросът е че и останалите едно по едно , ще се предадат. Има няколко теми тук по въпросът. Пробвай с търсачката. 

 

 

Редактирано от docev
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз залагам на електрическата машинка. И при мен не работеше, та я смених. Имам една резервна (нова, китайска), ако се окаже това мога да я предложа. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите колеги! Освен вратата на багажника не работи и предна дясна врата ще се сменят явно машинките. А въпреки неработещите машинки може ли да се постави аларма на колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да . Може и интерфейсна да е и да се командва от оригиналното дистанционно за да остане функцията отваряне на задният прозорец. Не че не може и с другото ( ново ) дистанционно пак да стане ма е още играчка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора!

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 2/5/2018 at 11:34, rim написа:

А въпреки неработещите машинки може ли да се постави аларма на колата?

Ти сериозно ли? Кой нормален човек си слага доброволно аларма на колата? Ако искаш ел. проблеми в близко бъдеще, слагай... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи според теб, аз съм "ненормален" човек, защото и на двете СРВ-та, съм с допълнителни аларми:D.

Ел. проблеми досега нямам, даже ми е по-добре с допълнителните, ако не за друго то защото поне издават звуков сигнал за вкл./изкл. положение, което при фабричните го няма. 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три машинки са сменени и алармата е поставена.Засега всичко работи.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Emicha, ако разбираш и си я монтираш сам, добре, но въпреки това, на бюджетните електрониката им е калпава и почва да бъгва след време.

Ако ти я монтират в някой сервиз резултата ще е пагубен за ел. инсталацията - нарязани кабели, неправилно светещи светлини, утечки, гаснене на мотора в движение и прочие.

Тия по ел. сервизите за спойки не са и чували, всичко се връзва на ръка и омотава с изолирбанд. След време медта на проводниците при снадката се окислява и връзката прекъсва, 12-14V не са достатъчно напрежение да пробие окиса.

Не познавам човек ползвал услугите на авто ел. сервиз, който да не се е видял в чудо няколко години по-късно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема на ел. инсталацията ( след време както казваш),  идва най-вече, от икономия и вложените некачествени материали, на самата инсталация. 

Иначе на едната Хонда, допълнителната аларма е монтирана в "Авител" и вече 11 години работи без споменатите от теб проблеми. Другата е на 6 години и там липсват тези проблеми, като нямам идея какво са рязали, дали са го запоявали, или само е омотавано с изолирбанд - не съм присъствал и на двата монтажа. Иначе съм присъствал на монтаж на алармата (на Мерцедеса ми 123-ка ) преди повече от 25 години и там нищо не беше запоявано, но пък до миналата година, когато го подарих на приятел, също никога не е давало, каквито и да е проблеми, пък там всичко беше само но изолирбанд. Та които си може и го прави качествено, не би трябвало да има проблеми - но мърлячи винаги има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...