Jump to content
ivan047

Въпрос относно известие на таблото

Recommended Posts

Как да премахна дадено известие “Service due now”  сменено е маслото как да нулирам грешката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-рано бях писал, че след смяна на масло и филтри, не са ми ресетнали показателя за оставащия живот на таблото. От Юби-Ко ми казаха, че ако отида, ще ми го ресетнат. Приемчикът им явно не е от най-добре запознатите с колите. Оказа се, че показателя за оставащ живот на маслото може да се ресетне от всеки от нас самостоятелно!

 

1. Чрез натискане на бутона за дневен километраж, стигате до менюто за оставащ живот на маслото.

2. Задържате същия бутон около 5-10 секунди и се появява ново меню, което позволява или да се върнете, или да анулирате това, което трябва да се облужи. Първия път когато го анулирах, ми изчезна 2ката. Остана B 290 (B е пакет обслужване - масло, маслен филтър, въздушен филтър). Направих горната процедура втори път и този път ми анулира дните - стана Б 360:

S26cYn3.jpg

 

Така че всеки може да го прави сам :)

 

Някой има ли представа какво означават звездичките отдолу?

 

Здравейте,

Обръщам се към Вас с един въпрос. Не успявам да се справя с нулирането на A, B и съответно редицата числа, които се появяват и за които обяснявате. Някъде нещо бъркам.

Когато задържа бутона ми излизат само A и B. Не виждам никъде посочените от Вас индикации, звездички, числа и прочее.

Едновременно с това, когато нулирах А, ми се нулира и индикатора А, който се показва на таблото без да съм влезнал в менюто. Същото е и "B". Бъркам ли някъде нещо?

Благодаря Ви.

Поздрави,

Данчо

 

Натисни и задръж шпилката-бутон за около 10сек. и тогава ще ти даде да нулираш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...