Jump to content
Jordy71

Здравейте!

Recommended Posts

Здравейте ! Живея от години , по точно 12 в Германия . Казано честно не съм маниак на тема автомобили ,години наред купувах и карах само немски основно BMW.  Последното беше 520 d 2012 . Няма да описвам премеждията и разочарованието си от тва повярвайте ми меко казано .....дърво-позор за немската автоиндустрия. Посъветван от приятел автомонтьор купих Акорд 2.2 i dtec 2009 на 180 000 км . Сега е на 230 000 . Няма такава кола! Това е уникален автомобил! Ставам доживотен фен на хонда! Жалко , че няма да има повече Евро - модели и още ди ще лови мотори. Следя жадно новости за Хонда Акорд . 10 - та е невероятна но за съжаление само седан и бензинови агрегати. Тайно си мечтая да видя това съвърешенство като комби с един 180 к.с. мотор. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл!

Какво им е на бензиновите агрегати,ако не е тайна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами както казах не съм спеуиалист. Най вече не са така икономични . Карам по 3.- 4 хиляди километра в месеу чувства се разликата. Карал съм само един бензинов агрегат отдавна . Почти не помня вече как беше като динамика . Беше уникално здрав мотор . А6 2.4 . Но и как дърпаше висоуооктанов бензин.  А и дизела ч същите коне е много по динамичен. От него седнах на А6 2.5 tdi 179 p.s  .....разликата се чувстваше. Иначе нищо колега. Въобще от това което прочетох и  сам изпробвах последните месеци - хонда лошанс няма....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...