Jump to content
Kissman

Надежден ли е автомата на Джаз 2002 год.?

Recommended Posts

Здравейте колеги,харесал съм един Джаз за жената,1.4,бензин/газ,2002 год.автомат.,135000 км.Гледах я,карах я,поддържана кола общо взето,сменени са някои неща по нея,цената е 6000 лв.За двигателя се носят легенди за надеждност,но ме интересува така ли е и с автомата,защото всички знаем,че стане нещо по тия агрегати ремонта е твърде солен.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпичка цена за тези години и километри.

В Плевен има автомат 2004 на 60км който карах и беше супер като нов за 5500лв., но ми се струва пак скъп и не го купих. При положение, че 2004 има за по 4000 хиляди лева се отказах.

Автомата му се сменя маслото на 40км на нормално каране по книжка, ако е градско го дават на 20км да се сменя. Предишния собственик не знаеш как и кога го е сменял и риска да изпраска кутията не е малък. И маслото ако не се лъжа е по-скъпо от на ръчната кутия. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости, 4 литра масло са 80 лева, ако ми намериш 5 кутии на тая цена ги взимам. Ако не бъркам, кутията е свт - там какво да се счупи? Почва да тресе при определени обороти. 90% след като им сменя маслото заспива. 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

honditeee Къде ги тия автомати 2004 год за по 4000 х. лв.???? И къде ги тия коли на по 60х. за 5500??? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...