Jump to content
swakke

Грешка knock sensor

Recommended Posts

Здравейте.Колата е црв 147кс.Въпросът ми е имали колата knock sensor и къде се намира?Започна да ми излиза тази грешка и много ме дразни.Преди да сменя двигателя не ми е излизала.Другия ми проблем е че сутрин като запаля колата,загрява си до 30 градуса и обръща на газ.Като поработи 1-2 минути и гасне.Днес ми го направи 2 пъти.Иначе пали от раз.Вече като вдигне нормална температура няма ядове.Но ми светва чека с грешка 23.Някакви идеи имате ли?

Редактирано от swakke

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи изчистих грешката.Днес чека не е светвал.Преди малко проблема пак се появи.Запалих и я оставих на бензин.След около 1-2 минути угасна.Паля отново работи около 30сек и пак угасна.и така около 10пъти.Накрая тръгнах с мръсна газ,пообиколих малко  и проблема изчезна.

Редактирано от swakke
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Редактирано от swakke

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е решен.Някой датчик в делкото е правил мизерии.Пратих го във Варна да ми сменят всичко вътре тъй като не можах да намеря да купя цяло.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.От доста време ми свети чека и на газ и на бензин.Пак излиза грешка 23.Дали кнок сензора се е скапал?Къде се намира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи не е било делкото . Под всмукателния колектор се намира . Как па решихте че е делкото ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Губеше се тока на свещите.Ту имаше искра,ту нямаше.Сменях бубина и пак същата работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...