Jump to content
ShteryoVlahov

Навигация за crv 2005

Recommended Posts

Здравейте решил съм да купувам навигация но не знам дали ще може да се свърже управлението от волана. В момента съм с оригиналната навигация на хонда как мога да разбера дали ще стане защото на повечето пише че има управление от волана?

 

Изпратено от моят TA-1033 с помощта на Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ползвам темата на колегата:) Решил съм да си взема двоен дин някакъв бюджетен да има камера за задно виждане и да се връзва към телефона (андроид) за навигация. Гледам в ибей и алито някакви с mirror link дали ще мога да го свържа с телефона или да гледам с андроид такава? Някакви препоръки за модел?

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Joying с андроид. Супер доволен съм към момента. Не мисля, че ще останеш доволен от разните му с Windows и евтините с андроид. Ако ще инвестираш дай малко повече пари, за да останеш доволен. Не очаквай нещо за 80-100 долара да върши работа като такова за 300. Аз лично бих си карал с оригиналния касетофон, вместо с евтин "смарт" китаец. До другия колега, управлението трябва да сработи, ако мултимедията е читава. Така изглежда при мен:

IMG_20171225_131341.jpg

Редактирано от MLK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз взех навигация някакво китайче с андроид 6.0 задна камера управление от волан блутут и въпросния mirror link който още не съм пробвал но се държи много добре 400 лв ми излезна. Даже утре ще прекарвам камерата за задно.

Изпратено от моят TA-1033 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни някоя снимка да я видим и кажи как се държи, ако не ти представа трудност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще пусна ще я снимам

Изпратено от моят TA-1033 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ето как изглежда навигацията, като за китаец се справя добре. След малко настройване музиката е с кристално качество, има и доста екстри засега съм доволен ще видим за напред.e331fa02e52cbe9eafcfb291147edce1.jpg

Изпратено от моят TA-1033 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Трябва да й сложиш само лайсна и ще заспи. Колебаех се дали да взема и аз такава, но заложих на марков китаец. Гаси ли се напълно като изгасиш колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сложих лайсна и се гаси напълно да.

Изпратено от моят TA-1033 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята ми прави впечатление, че не се гаси. Единствено, ако колата е стояла няколко дни, изключва напълно. В някакъв съспенд режим ли изпада..., не знам. Като се отопли ще замеря колко консумира в покой и ако не ми хареса, ще му махна постоянното захранване. Мисля, че са го измислили, защото колата не беше палена близо седмица в тия студове и запали без проблем. Ако черпеше голямо количество, да е източило тоя 45 амперов акумулатор. Готино е, че с завъртането на ключа му трябват 2 секунди да заработи. За по-добър звук (не че е бил лош) му сложих PowerAmp. Смених картите на България с най-новите и добавих релеф и камери. Навигацията хваща спътници за няколко секунди, супер е!

Редактирано от MLK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре а как си ъпдейтна картите ако си с иго софтуер може ли да ми кажеш че моята няма слод за sd за gps всичко е на вътрешната памет.

Изпратено от моят TA-1033 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш изведен USB port отзад, сложи една флашка и копирай необходимите ти файлове. Ако няма, вариант е файлов трансфер през WiFi. Има доста софтуер за целта, просто си харесай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ShteryoVlahov как свърза управлението от волана с навигацията?

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ShteryoVlahov как свърза управлението от волана с навигацията?
 
 
Колега жицата за управлението е зелено с червено връзваш към кафявата и зависи от навигацията вече дали го има като опция, после от настройките се настройват кой бутон каква функция да върши.

Изпратено от моят TA-1033 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето моето решение на въпроса с навигацията само остава да вградя(скрия) занраващия кабел.

 

20180513_143304.jpg

20180513_143400.jpg

Редактирано от zmiata29

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 24.01.2018 г. at 19:44, ShteryoVlahov написа:

Да сложих лайсна и се гаси напълно да.

Изпратено от моят TA-1033 с помощта на Tapatalk
 

Колега лайсната в комплекта ли ти беше или отделно си я купи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...