Jump to content
tany66

"Виене" отзад на CRV-то

Recommended Posts

Здравейте,днес ми се наложи да излезна извън града и при скорост над 80 км чувам "виене" отзад:mellow:Към 90-95 като че ли изчезва или става по тихо.

Някаква идея къде да се насоча?Маслото на диференциала е сменяно преди 3000 км.Лагер?Гума?Гумите са чисто нови на 2 месеца.

Като че ли с летните го нямаше но може и съвпадение да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите зимни гуми са шумни и се чува виене от тях докато при летните не е така,така че не е изключено да е от гумите при все че са нови.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз залагам на шумни гуми, щом изчезва при по-висока скорост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм За гумите. При мен зимните гуми също вият при по-висока скорост, също така и при спиране. С летните това виене го няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че зимните гуми са шумни - шумни са.  И при мен го има този шум, наподобяващ шум от лагер и е от тях защото с летните го нямам.

Обаче, шума го чувам от всякъде , но най-много  от пред, а не като колегата от зад. Чувам го при всякаква скорост след 40 км.ч. до към 110/120 , после почти изчезва.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден качих едно приятелче отзад да слуша и той...и с него стигнахме до заключението че е от гумите(или може би не ни се иска да е друго)

Но мисля че е от тях защото беше валяло сняг и виенето почти не се чуваше,а на суха настилка е направо дразнещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега най безболезнено е да смениш гумите с летните и да видиш дали виенето ще отпадне ...успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...