Jump to content
moondevil

Crv 2014 рейка

Recommended Posts

Здравейте колеги 2015г. Станах собственик на crv4 дизел ръчка 2.2 мотора. Колата я закупих от Стара Загора и до ден днешен не съжалявам за избора си. Днес решавам да отида за смяна  на масло но разбирам че вече в Стара Загора не обслужват гаранционно hond-и незнаю мвщо явно са сгафили. Така продължих към Пловдив и там ме приеха. Преди да я приемат обясних че имам тупане отпред в дясно  при каране по неравности. Приеха я и след двучасово сменяне на масло, горивен  филтър и лека диагностика на автомобила се оказа че имам хлабина в дясната(дългата) част на рейката,и това може да е причината за това което чувам. Естествено ще я сменят с нова понеже този март изтичат 3-те години и сега чакам доставка.

Моля за вашите отзиви. Някой правил ли е тази интервенция понеже малко съм скептично настроен по скоро притеснен дали всичко ще мине ок? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на колко километра е ЦРВ-то в момента?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз досега не бях чувал за подобен проблем с този модел на CR V. Явно е от хубавите пътища.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми тя рейката е като на акордите електрическа. След като  фтулката получи  хлабина какво  следва всеки знае. Моля темата за ключ! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана след смяна на рейката,че и  аз го имам същото хлопане отдясно на црв 2014 ,2.2,автомат

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Радо Рейката прави чудеса за 80 кинта на карловско шосе.Неходете в Бултрако Пловдив отврате съм.....а и не само аз/

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак в дясно се чува леко! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...