Jump to content
Plamen.Dilkinski

Добър сервиз за Хонда в Овча Купел

Recommended Posts

Да похваля Слави и аз. :)

 

Имах теч от радиатора и отидох на оглед. Разбрахме се да ми вземе нов радиатор и още на следващия ден му я закарах, а ден по-късно беше готова. Вмести ме в графика си малко насила, но ми влезе в положението. А разширителното казанче помислих, че е ново, явно са го измили и никога не го бях виждал в такова състояние. Отделно забелязах, че кората под радиатора, където течеше антифриза, е идеално почистена и подсушена, без следа от теча. Ами как да не го похвали човек!

 

С него се води нормален разговор, но явно човека просто е свестен и при него няма надутост и високомерие, които най-често срещам по сервизите. Почти бях шокиран като си видях работната карта с описание на материали и труд. В Юбико съм получавал подобна, но тук нещата са на друго ниво. И никой не ми беше газил по седалките с кални обувки.

 

Да е жив и здрав, а доброто му отношение към клиентите и работата ще му се отплати!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завиждам благородно,че имате в София такъв готин майстор.Някой да знае случайно в Бургас,дали има такъв свестен човек , да ходим там?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мен Слави ме забрави... Вероятно щото "не съм спешен" за повторното ми посещение в сервиза му  :). Иначе от първото ми посещение съм по скоро с добри впечатления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес си бях оставил колата при Слави. Човека е търпелив и обяснява за да разбереш. Работи по това което си му казал и преглежда това за което си го помолил. Ако види нередност някаде която се отстранява с поглед, не се замисля. За части на клиент не мрънка и не прави физиономии. Мисля че е компетентен и разбира от нашите кочинки.

Днес ми сложи подложки на амортисьорите, регулира клапаните, смени маслото и филтрите, почисти и обучи дросела, прегледа обстойни цялата ходова част, двигателя и скоростите. Подмени ми 2-3 изгорели крушки на добра воля. Цената беше нормална.

Много съм доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Някой правил ли е там облужване на 120к при CR-V III, 2.0i, 6МT, 2009?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сменях съединител при него и останах доволен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз облслужих моят Акорд там  миналата седмица - с две ръце препоръчвам ! :) Човекът работи с части на клиента, както и с такива поръчани от него, спрямо уговорката. Цените са повече от добри. Работи се качествено и бързо :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз, да похваля Слави. Изключително коректно и професионално отношение. Много съм доволен от всичко. ПРЕПОРЪЧВАМ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички, искам да попитам Слави с мотоциклети занимава ли се? По-горе видях една снимка с мотоциклет, ама да попитам все пак..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да кажа и аз една добра дума за сервиза на Слави. Преди около месец ходих при него за оглед на колата, преди предстоящо обслужване. Освен смяната на консумативите и съединителя които си бяха предвидени и си ги знаех, се установи че има един шарнир за смяна и кормилната рейка е за ремонт. Рейката не тропаше, нямаше луфт, но беше започнала да протича, имаше съвсем леко омасляване по единия маншон. Хванахме я съвсем в началото. Казаха че може да изкара още, но така или иначе ще има разглобяване заради съединителя, препоръчаха да използвам момента и да я направя.  

 

Две седмици по-късно там направих:

 - пълно обслужване на колата - смяна на двигателното масло, всички филтри, смяна на спирачна течност, хидравлично масло

 - смяна на сединител + маховик и масло на скоростната кутия. 

 - смяна на преден ляв шарнир, долен

 - ремонт на кормилна рейка  

От всичко изброено, само шарнира беше от тях. Всичко друго си подсигурих сам, включително и ремонта на рейката. Те само ми я свалиха, аз си я носих в специализиран сервиз за отремонтиране, като пари за свалянето даже не ми и взеха, защото всичко беше разглобено заради смяната на съединителя. 

 

Мога да кажа, че съм много съм доволен от обслужването и отношението към клиента. Също го препоръчвам. 

 

 

Относно въпроса за мотоциклети... и двата пъти когато бях там имаше мотоциклети и се работеше по тях. Явно и с това се занимават :)

Редактирано от mitaka_t

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че в момента няма никакъв достъп до сервиза, поради затварянето на Линкълн в двете посоки заради метрото. Днес трябваше да ходя при Слави, но за сега няма как освен пеша. Слави в момента търси алтернативи, дано успее да намери по скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От другия изход на улицата няма ли достъп ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички, искам да попитам Слави с мотоциклети занимава ли се? По-горе видях една снимка с мотоциклет, ама да попитам все пак..

Занимава се.

 

Даже, ако е така, както пишат колегите за затворения за автомобили Президент Линкълн, сигурно ще наблегне на моторите за известно време :tooth:

 

Сподели, моля те, после колко ти е взел, ако става дума за обслужване. Ако не го намираш за редно тук, може и на лично съобщение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник или вторник ще се чуя с него, заради този ремонт в момента не работел. Имам лек проблем със скоростите на Трансалп-а. Трудно цели неутралната. Дано не е нещо сериозно, а и освен това ми се ще момчто да попрегледа мотора по-обстойно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МЕКО КАЗАНО съм разочарован от въпросните пичове.

 

Отидох за смяна на съединител преди седмица. Казаха ми, че имат свободен ден на 6ти. Тъй като излизам в отпуск утре, се разбрахме просто да им оставя колата на 4ти, а те да сменят съединителя на 6ти. Тук е момента да отбележа, че съединителя се скапа буквално за 1 седмица. Започна да не може да включва 3та и 5та, а в момента едва сменям каквито и да е скорости.

 

Както и да е, обаждам им се днес, за да се разберем кога да им оставя колата утре и ме посреща отговор:

 

- Ооо, ами виж сега, извинявай, ама имаме възможност на 14ти.

- Е добре де, нали беше 6ти?!

- Ами явно нещо не сме се РАЗБРАЛИ с колегата.

- Човек, тази кола едва се движи, ти ме караш тепърва да търся майстор, при който да си сменя съединителя, при положение, че имахме уговорка и че утре рано изчезвам?

- Ами съжалявам. Ако не си намериш майстор, като се върнеш, звънни, ще мислим нещо.

 

Тотално разочарование.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Чакай малко сега. Как се скапва съединител за 1 седмица? Или по-скоро си карал до последния момент с износения съединител и после оле-мале.

Редактирано от Orlin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че тук пишем отзиви за сервиз, в който една кола е влязла и излязла, нали ? А не просто НЕВЛЯЗЛА 

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като имаш уговорка за определена седмица,мотат те още три седмици и след това спрат да си вдигат телефона,може ли да се пише в темата???

Иначе от предишни два ремонта съм доволен,но за третият ми изгубиха месец време в отлагане и накрая въобще не извършиха заплануваното.

И какво значение има до кога е карал колегата със скапан съединител,това променя ли факта че не си спазват определените приеми за ремонт.

Дано не са поредните тръгнали по наклонената плоскост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИцоД, обикновено клиентът го интересува цялостното преживяване, не само качеството на ремонта.

Слави обикновено е зает седмици наред, освен ако не намери някоя дупка.

Истината е, че влиза в положение, но едва ли може да работи 25 часа в денонощието...

 

Колегата винаги може да иде в Бултрако, които си спазват часовете :D, но може и да даде един шанс, защото никой не е застрахован срещу такива обърквания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хубаво е да се оставят всякакви мнения. Лично аз, при неспазване на приемно време и записани часове би ме отказало да посещавам сервиз независимо колко са добри пичовете.

 

Тази сутрин бях при Слави за масло и филтри. За щастие нямаше проблеми (разминаване) с уговореното време. Изглежда човекът е доста натоварен, бях си записал посещение на 19 юни чак за днес.

Това беше първото ми посещение в сервиза. Супер положително впечатление. Цените са по-добри (поне за стандартно обслужване) в сравнение с другите сервизи за нашата марка. Самият той доста търпеливо отговаряше на глупавите ми въпроси :D :D :D :D. Определено бих използвал услугите му отново.

 

Иначе изглежда се занимава и с други коли. Имаше паркирани 3-4 мерцедеса.

 

Покрай строежа на метрото достъпът е от другата страна на улицата. Няма никакви проблеми. Тази сутрин даже имаше багер и работници, които разчистваха и слагаха насип, за да може да се минава по-лесно.

 

 

road0tnlhfF.png

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Orlin, това е съвсем ирелевантно с нещото, което казах. Не схващам смисъла на post-a ти.

 

ИцоД, ако момчетата не бяха се издънили, спретвайки ми този номер, колата щеше да влезе в сервиза и вероятно мнението ми щеше да е позитивно. Само че това не се случи. Още повече - това не се случи НЕ по моя вина. Схващаш ли ;)?

 

Вероятно ще опитам пак само заради свръх позитивните отзиви. Но нещото, което най-много ме издразни, беше, че след като без мое знание са си променили по някаква причина плановете, ДОРИ не си направиха труда да вдигнат телефона - "пич, извинявай, няма как да спретнем това, за което сме се уговорили навреме. Трябваше аз да им звънна в последния момент, за да го разбера. А дори нямах идея да звъня, смятах директно да им закарам колата в уреченото време. Което щеше да е едно безсмислено разкарване.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

ИцоД, ако момчетата не бяха се издънили, спретвайки ми този номер, колата щеше да влезе в сервиза и вероятно мнението ми щеше да е позитивно. Само че това не се случи. Още повече - това не се случи НЕ по моя вина. Схващаш ли  ;)?

Разбирам те напълно - аз съм схванато момче since 59 :) И ти съчувствам !

И все пак...представи си. Абсолютно точни пичове на приема и предаването. Яхваш хонделката и след 20-30 км тя се окотила /кутия, двигател, без значение/. Все пак твоите неприятни преживявания са за предпочитане пред втори вариант 

п.п. И не се газирай за глупости - всяка тенекия е поправима, а животът - кратък !...Лунно момче ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сестра ми ги чака 2 седмици да й се обадят за накладки и тампони на джаз-а. Ни вест ни кост. Отиде в друг сервиз. Типично по български да се всеме колкото се може повече народ... И след тва пада качеството. Тоя филм мисля, че сме го гледали вече с един друг сервиз. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, вие какво очаквате от един квартален гараж. С толкова маймуни на клона вече е време да се разширят и да създадат по-голям бизнес. Та Бултрако имат по-малко клиенти. Eдин такъв бизнес, освен от кадърни майстори има нужда и от добра организация и мениджмънт, не може да си майстор и едновременно с това да движиш и всички други бумаги. Разбирам го човека, не е от стомана. Oчевидно им липсва приемчик на първо време, като се има предвид коментарите по-горе - 'забравиха ме', 'объркаха ми часа' и т.н. Един колега чака за оферта около две седмици, накрая се оказа, че са забравили, добре че звънна.

 

Така ще им изгърмят бушоните, а и клиентите ще стават все по-недоволни. Вероятно тези неща ги осъзнават, не са глупави, но ще мине време докато ги оправят. Дотогава ще се чака, като по соц. време. А ако не ги осъзнават славата им ще угасне тъй бързо, както се е появила. :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето че днес и аз вече минах през сервиза на Слави и съм наистина впечатлен и приятно изненадан, тъй като е меко казано странно в автосервиз да те посрещнат толкова човечно.

 

Часът ми беше за днес в 10ч. сутринта и беше уговорен преди около седмица и половина, което на мен лично не ми се струва толкова дълго време, при положение, че се съобразиха с условието ми да е в събота, защото само тогава мога да се занимавам с колата. Евала дори само за това, че работят в събота!

 

Отивам там 10 мин предварително и зачаквам да отворят сервиза. В точно 10:00ч. вратата се отваря и едно от момчетата, които работят при Слави - Цецо, излиза усмихнат и поздравява "Добро утро!" Аз съответно съм леко шашнат, защото в сервиза който ходех досега "*****", едва ли не като вляза трябва да ръкомахам с ръце, за да ме забележат, че съм там и че искам нещо или може би пък имам час?

 

И така, вкарахме колата. Вътре е прилично чисто и подредено и за нов сервиз, разполагат с доста техника и инструментаж. Браво! После дойде и Слави, който ме посрещна със същата отзивчивост. Аз бях закарал колата за смяна на антфриз, спирачна течност и пистов ремък. Антифриз си бях купил оригинален на Хонда, а спирачната течност взех от тях, като хубавото е, че предлагат и оригинална, каквато и избрах. Разбира се, имат и по-евтини алтернативи, но просто обичам всичко по колата ми да е оригинално.

 

Тук е мястото да отбележа, че за пръв път когато нещо се прави по колата ми, останах в сервиза да гледам, тъй като досега винаги трябваше да оставя колата и после да дойда да си я взема и ме гонеха общо взето. Освен това си разговарях с момчетата междувременно, като научих и много нови тънкости за колата, които незнаех преди. 

 

Освен това, за което бях дошъл, без да съм настоявал момчетата направиха и цялостен преглед на окачването, отпушиха и дренажния отвор на климатика, който беше спрял да капе от известно време. На всичкото отгоре Цецо забеляза теч от сменения само преди месец маслен филтър от сервиз "*****", който беше с много съмнително уплътнение. Та сложиха и нов маслен филтър. Всичко се върши адски професионално (и двамата са работили в Бултрако преди) и с обяснение - защо, как и кога трябва да се прави. Навсякъде, без изключение, където капне нещо, мястото се обезмаслява и почиства...

 

Завеждат и досие на всяка новопостъпила кола и всички направени ремонти могат да се следят после.

 

Та така - впечатлен съм и силно се надявам това отношение към клиента да се задържи. Дано осъзнават колко силно оръжие е това нещо и че именно така се печелят пари.

 

Спечелиха си и още един клиент.

 

П.С.: Потвърждавам, че заради ремонта на бул. "Президент Линкълн", до сервиза се стига от другата страна, по улица "Маестро Кънев". В края на въпросната улица, преди релсите на трамвая, се завива наляво и се излиза точно на паркинга пред сервиза. Много е лесно!

Редактирано от SkyWalker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно подкрепям мнението на колегата SkyWalker.

До сега за 1 година ми се е налагало да посещавам Слави 3 пъти - сервизни обслужвания и един дребен ремонт. Винаги са си спазвали уговорките и имат супер отношение. Освен обслужването или ремонта, за който си там, винаги преглеждат колата и за видими проблеми, дори и да не си поискал. Никога не са "правили физиономии", че работят с части на клиента, дори напротив - Слави винаги ме съветва кое от къде да взема на най-добра цена и качество, а ако желая и той го доставя. Винаги се е съобразявал кога на мен ми е удобно да закарам колата, а не само кога има свободен час.

Не съм ходил нито в Бултрако, нито в Юбико, но ако нещата при Слави останат по този начин, изобщо и не мисля да ходя другаде.

 

 

П.С. Преди време имах един такъв майстор за старото ми Ауди, но с времето му "пораснаха работите" и накрая започна да си подбира ремонтите (само лесни и с добра печалба), спря да работи в събота и накрая просто го смених, както направиха и повечето ми познати, които преди ходеха при него.

Надявам Слави никога да стигне до там.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

препоръвам този сервиз, тука правих смяна андр ремък,водна помапа..., след това радиатор. Изключително точни. Давам пример след като смених радиатора, вечерта ми с обадиха , за да ми върнат 30 лв за смяна на антифриз ( бях го сменил преди седмица). През август ще ходя да смяна сегменти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли да дадете актуален телефон на сервиза на Слави

 

Благодаря Предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този, който е в темата не е ли актуален вече?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, като звъня на този номер или никой не вдига или е изключен тефефона. 

Сега е време за почивки, може би човека е прекалено зает, натоварен или е в почивка, но аз определено не мога да се свържа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До края на месеца Слави е отпуск.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път, в този сервиз, след като съм си платил за свършената работа и си тръгвам, се свършва още нещо, макар и дребно по колата. Цецо чу, че ми скърца педала на съединителя и го напръска с ВД-40. Евала за отношението!

  • Харесвам 1
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това значи ли, че сервиза отново работи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е спирал да работи, просто Слави е(бил?) отпуска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли актуалент телефон ? Този, който е в темата, вече не е негов..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/pg/MotoboxSofia/about/?ref=page_internal

 

Това би трябвало да е сервиза, гледам че адреса е същия. Има и телефон.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си записах час в сервизът на Слави - Мотобокс. Телефонът е актуален, но вече няма вайбър и се вдига само в работно време - явно добрата работа води до много клиенти и нужда от по-професионален мениджмънт на "гаража" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, посетих сервиза. Взех си час, оставих колата, обадиха се, че е готова. Беше ми обяснено всичко, което искам да знам. Доволен. Няма спор в това, че сервиза ми е фаворит. Реглаж клапани, дросел, масло скорости и преглед ходова част.

Поздрави

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Motte

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно номера да е сменен? От два дена телефона е изключен и не мога да се свържа. Номера, който имам е 0899744385.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това е номерът. Вдига се само през деня. Според мен са прекалено натоварени и затова не се вдига.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...