Jump to content
Plamen.Dilkinski

Добър сервиз за Хонда в Овча Купел

Recommended Posts

Здравейте, 

До сега карах колата само в Юбико и Омбре, но тъй като се преместих преди време в Овча Купел, вече ми е доста разкарването, още повече за дребни неща.
Въпросът ми е ако някой е ремонтирал/обслужвал колата си някъде в този квартал и най-вече е останал доволен от ремонта и цените, нека сподели.

Поздрави и безаварийно. 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Привет,

 

Опитай при Слави (Станислав Методиев). Гаражът е нов (на 2 месеца), а човекът е изключително отзивчив и много в час, предвид опита му в Бултрако. Препоръчвам с две ръце. Мястото е малко апокрифно, но се надявам да се оправиш - зад Кауфланд се намира, на жп релсите долу - http://prntscr.com/blove8

Редактирано от Kossity
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там ли ти оправиха "random missfire"-а, който не можаха в Бултрако (ако не бъркам за какво ставаше въпрос де)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото :) 

Ще го имам предвид човека, мястото е ясно, мисля че ще го намеря лесно. Телефон и работно време случайно да знаеш ? 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

колеги,

Днес ходих до сервиза. Човека наистина е много точен  :punk:  след като ми наговориха куп глупости на други места, се оказа че проблемът ми е съвсем тривиален, оправихме го за половин час :)
Мястото наистина е трудно за намиране, ако не знаеш откъде точно се влиза в уличката.
Накратко мога да кажа, че мен лично ме спечели като клиент, мога да го препоръчам :)

Редактирано от Plamen.Dilkinski
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне кажи какъв е бил тривиалния проблем...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За проблема.. една предпазна ламарина след изпускателя, преди средното гърне, въпреки няколкото заварки в ем комплект, явно е продължавала да дрънчи и то само при опрделени обороти или потегляне с малко газ. Започнах да се съмнявам да не е  нещо друго..Наговориха ми  разни глупости за тръгнал съединител, в Юбико даже не искам да коментирам какво ми обясниха :|
Разкараме я въпросната ламарина при Слави, и проблема изчезна :)

Редактирано от Plamen.Dilkinski
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер. Честито!

За ЮбиКо съм говорил вече...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имах телефона на Слави, но след проблеми с апарата съм го изгубил. Може ли някой да го сложи в темата или да ми го прати на лично?

Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номерът, който аз имам е : 0899744385 

Успех ;) 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз им изпробвах услугите, направих пълно обслужване плюс съединител, направиха всичко за има няма 6 часа, в други сервизи искаха колата за 2 дена да им я оставя. Цената също е добра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора имам нужда да се свържа със "Слави" за подмяна на съединител (вероятно) и имам нужда от телефона му.

Моля за съдействие.

 

Колата е Хонда црв 3та ген 2,2 дизел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора имам нужда да се свържа със "Слави" за подмяна на съединител (вероятно) и имам нужда от телефона му.

Моля за съдействие.

 

Колата е Хонда црв 3та ген 2,2 дизел.

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=99342&p=1057464310

Сериозно ли? През 1 мнение над твоето...
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проспал съм го ;)

 

Мерси!

Редактирано от sttekata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли някой да ми каже как да открия сервиза по лесно, по коя улица се влиза или точния адрес?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях писал на колега на лични, ще го копирам направо тук:

 

Тръгваш по бул. "Президент Линкълн" посока бул. "Овча Купел". Точно преди T-образното кръстовище на двата въпросни булеварда има автобусна спирка. Веднага след нея има една рампичка на бордюра (минаваш покрай нещо като автокъща) и хващаш по една задънена улчика, докато не стигнеш края ѝ.

 

image.png

 

Там има една масивна ограда с бяла врата, отзад 3 (или 4) етажна къща, а на първия етаж се намира сервизът.

 

image.png

 

А това е Слави :D

 

Untitled.png

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от посещението в сервиза на Слави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, скоро мисля и аз да опитам услугите на Слави, но поради естеството на професията ми, ми е супер важно какво му е работното време. Тъй като в момента колата ми няма нужда от сервиз и не искам да безпокоя човека само за да го питам кога работи, някой, който е наясно с работното му време, би ли разяснил какво е то. В частност ме интересува дали сервизът работи в събота и ако не, то в делнични дни до кога бачкат вечер?

 

Ако човекът е наистина толкова свестен майстор, колкото го описват по-горе колегите, то има смисъл да рекламираме услугите му. Повярвайте ми - много искам да намеря точен майстор, с който мога да си говоря спокойно, а не да ме режат и едва ли не да ми се карат, че съм попитал нещо...

 

Предварително благодаря на отзовалите се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, 

Доколкото си спомням работи и в събота, но с намалено работно време. Аз съм ходил веднъж за диагностика. Най-добре е да се свържеш с него и да провериш дали все още работи със същия график. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, скоро мисля и аз да опитам услугите на Слави, но поради естеството на професията ми, ми е супер важно какво му е работното време. Тъй като в момента колата ми няма нужда от сервиз и не искам да безпокоя човека само за да го питам кога работи, някой, който е наясно с работното му време, би ли разяснил какво е то. В частност ме интересува дали сервизът работи в събота и ако не, то в делнични дни до кога бачкат вечер?

 

Ако човекът е наистина толкова свестен майстор, колкото го описват по-горе колегите, то има смисъл да рекламираме услугите му. Повярвайте ми - много искам да намеря точен майстор, с който мога да си говоря спокойно, а не да ме режат и едва ли не да ми се карат, че съм попитал нещо...

 

Предварително благодаря на отзовалите се!

 

Колега аз търсих точно същото и след първото ми посещение смело мога да кажа че Слави е човекът! Изключително точен , обясняваше ми спокойно нищо че ме усети че не разбирам кой знае колко, имам чувството че обслужваше моят нов Акорд като за негов. Ходих за първоначално обслужваше след покупка , споделих му само че имам проблем с най-вероятно неработещи  актуатори на предните врати и други забележки по колата , след няколко часа си тръгнах със всичко оправено. Аз лично намерих човекът които ще се грижи за моята Хонда!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мога ли да пратя племенника при тоя ? Мицубиши Лансер 2008, но много бели прави и не може да намери свестен майстор в София момчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може, аз като съм ходил при него има мерцедеси, опели и други марки коли

Редактирано от malak

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми каза, че прави Хонди и Мерцедеси, но го питай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те работят заедно с още един, който пък преди е работил в Балканстар, та затова Мерцедеси. Иначе аз като съм ходил съм виждал Тойота Корола, та не вярвам и Мицубиши да не оправят, въпросът е да не е нещо супер специфично, за което да трябва специализирана диагностика и инструменти. Това Мицубиши зашо не го закарате при Пламен (DJ Tymbi от форума на Мицубиши)? Уж е добър и основно с тази марка се занимава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото, момчета !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се връщам от сервиза, та да направя едно доуточнение тук, понеже не мога да редактирам предишното си мнение. Събота работят пак до 18:30, просто започват с един час по-късно (от 10 ч.)

Би било хубаво един модератор или там който може да събере в едно мнение всичко полезно и да го сложи отгоре, за да не се налага на някой да чете цялата тема за адрес, телефон, местоположение и работно време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@User 2 - Дълго време след, като писах в темата, нямаше никакви коментари.

Днес с изненада открих, че има нови коментари и мнения, и с интерес прочетох патилата ти.

Сигурен съм, че много още си можел, да пишеш по-въпроси и проблеми, но просто си подтиснал

това си желание и си сбил емоциите си, в краткото изложение по-горе.

Изглежда имаме и общи любими "O-герои-М-човечета бре"

Просто исках, да те поздравя! Правилен избор си направил, па макар и случаен.

Слави наистина си гледа работата по-един възхитителен начин.

Едва ли бих, намерил по подходящи думи от това, което ти си написал.

Дано наистина има повече доволни хора. 

Всъщност, и Аз, съм един доволен пациент на Слави.

Влезнах да напиша, че

СЕМЕРИНГА НА ВАЛА НА ДЕЛКОТО МИ СЛЕД СМЯНАТА НЕ Е МРЪДНАЛ 

(виж коментара ми от 15-ти октомври по-горе).

Надявам се от Юмбре, да четат темата, и да си хапят ноктите. За 3 години, три пъти ходих, да питам няма ли да ми го направят и се наслушах на глупости.

Че покрай Юмбре, загубих вяра, в майстори и сервизи.

Точно, като теб "по случаеност" попаднах при Слави и си възвърнах вярата в човещината ...Така, че напълно 

те разбирам, какво си си мислел и как си се чувствал, когато си написал своят отговор по темата :)

 

Поздрави,

AAAARGHHH

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще вметна и аз една добра дума за Слави.

 

Стигнах до него след челни и последователни сблъсъци с Юбико и Бултрако и тоталната им незаинтересованост и откровена некомпетентност ме бяха отчаяли, подобно на колегата User2, описал случая малко по-горе. Буквално имах чувството, че отивам при тях с Бугати, а на пасажерската седалка седи кенгуру със слънчеви очила.

 

Та - разтърсих си контактите и от две места до мен стигна инфото за сервиза на Слави - и двете ми връзки го препоръчаха с две ръце. 

 

Отидох с недоверие, понеже на апокрифни майстори също се нагледах, но сега, 3 месеца по-късно, спокойно мога да кажа, че това е човекът, на който мога да доверя колата и който знам, че ще свърши повече, отколкото съм поискал. Страхотно отношение, с благ тон без надувки в приятелска атмосфера. Всички вътре поздравяват, което също прави впечатление. Самият сервиз - чист и спретнат като бокс от F1. Предложи ми кафе, седнахме на по цигара - "сдъвча" ми целият технически жаргон на лесносмилаем език (все пак, както предполагам немалка част от форумците -  не съм механик или гуру).

 

Да, 3 месеца по-късно след куп тестове, проверки и опити проблемът ми (random misfire на 4-те цилиндъра едновременно) все така виси нерешен, което не ме спира да си карам колата с най-голям кеф, но пък Слави откровено каза, че го "яде" и няма да я оставим така - ще прави, ще струва и ще го оправи и този проблем, съмнение нямам. 

 

@User2 - жив и здрав, радвам се че съм помогнал! :) Добрите неща трябва да се споделят, мисля си. 

 

Поздрави!

Редактирано от Kossity
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя и моето мнение за този колега, имам проблем с ЦрВ 3генерация със страничния наклон на задните колела. След като хвърлих един чифт износени гуми се реших да го оправя този проблем, бях вече ходил при няколко човека все различни мнения и реших да се доверя на Слави, купих тампоните за шенкела по негова препоръка и му закарах колата, след като си я взех минах заден мост и за мое голямо разочарование от ляво си остана 2'04 както беше и преди ремонта а от дясно където ми объркаха тампона вместо този за шенкела бяха сложили противоположният на щангата нещата станаха по зле 2'40  а преди ремонта беше 2'. Обадих се на Слави а той не пое никаква отговорност, в резултат съм с изхвърлени здрави оригинални тампони и  не малко пари на вятъра. Аз лично не бих се върнал в този сервиз колкото и да разбира от Хонди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мд-а-а... Legend-ът е голям красавец, ама с тая некадърно монтирана газ... :/ Ама ще го оправят, само да дойдат буталата. Миналата седмица имаше един турбиниран Акордеон 2.4 с двубутални апарати - поздравления за собственика, много джиджано изглежда, а и сигурно върви/спира доволно. :)

Аз пък миналата събота се изтърсих без да звъня, че нещо моторчето (помпа или каквото се води там), което е към казанчето на чистачките нещо сдаде багажа (не ги правят като едно време; ей го на, не можа да изкара и 14 години :D). Слави го свали, опита да го раздвижи на един акумултор, проми го с WD-40 и то уж се оправи. Пръска каквото пръска през съботата, обаче на другия ден отново започна с магариите. :) Слави беше готов да го поръча от техните доставчици и да дойде до 20 минути, но за съжаление го нямаше налично. Случайно го видях в една Пловдивска фирма, та го поръчах от там. Звъннах вчера на Слави и днес отидох пак. Веднага ме метна на подемника и го смени, нещя и да ми вземе пари, предния път съм бил оставил достатъчно. Ама предния път си е за предния... :)

Наистина работи увеерено и чисто, само мога пак да го препоръчам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква идея дали работи с части на клиента?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, работи с части от клиента, без да прави физиономии, каквито сме виждали на други места.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска бях при него за пълно обслужване + диагностика. Не знам дали има смисъл да коментирам.

Възхитен съм от отношението, прекрасен човек е, както писах и в моята тема, му ставам "абонат" ( да се надяваме само за масла и филтри ) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много професионално отношение към работата и клиентите.

Изключително съм доволен от извършената процедура по почистване на колекторните тръби от нагара, което ми даваше грешка на ЕГР клапана.

Направиха ми проверка на ходовата част и посочиха необходимите неща за смяна.

От тук на сетне този сервиз ще 'лекува' нашата Хонда!

Желая им все така да продължават и да държат на качеството на работата си.

 

И.Божков

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...